Derya Engin Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Derya Engin Photography Hakkında

Derya Engin Photography, İstanbul, Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle tercih sebebi olan fotoğraf stüdyosunu incelemeden geçmemeni öneriyoruz. Özellikle dış çekim etkinliklerindeki başarısıyla diğer düğün fotoğrafçılarıyla arasında fark yaratan firmanın fiyatları yaklaşık 1500 TL’den başlıyor.

Özellikleri & Hizmet Deneyimi

Derya Engin Photography, işini severek yapan nadir fotoğrafçılardan. Sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda da takdire şayan ve beğeni toplayan çalışmaları bulunuyor.

Portföyüne baktığımız ilk anda fotoğrafların kalitesi göze çarpıyor. Fotoğraflarda genellikle pastel ve mat tonlar tercih ediliyor. Bu tonlara uygun aksesuar seçimlerine de fotoğrafçın ile karar verebilirsin.

Düğün etkinlikleri özelinde düğün hikayesi, belgeseli, dış çekim ve düğün klibi tasarımı ile düzenlemeleri yapılıyor. Nişan çekimleri, katalog ve konsept çekimler de hizmet yelpazesinde yer alıyor. Son günlerin popüler temalarından olan save the date ve trashday konularında da oldukça başarılı.

Dış Çekim Olanakları

Derya Engin Photography ile sadece düğün fotoğrafçısı ile değil 6 kişilik tecrübeli bir ekip ile çalışıyorsun. Ekipmanlardan ve organizasyon planlamasından sorumlu ekip maksimum verim için dikkatle çalışıyor.

Gün boyu süren dış çekim etkinliklerinde binlerce fotoğraf çekiliyor. Başarılı sonuçlar elde etmek için de düğün fotoğrafçısı yönlendirmesiyle en beğendiğin kareleri seçebilirsin. Daha sonra bu kareler, çözünürlüğü düşürmeyen programlarla, usta personeller tarafından düzenleniyor. Son olarak, kişiye özel olarak hazırlanmış bir albüm halinde sana teslim ediliyor.

Dış çekim etkinliklerini şehir dışında düzenleyebileceğin gibi yurt dışında da düzenleyebilirsin. Peri Bacaları’ndan Eyfel Kulesi’ne kadar pek çok noktada çekim yapma imkanı sağlıyor.

Derya Engin Photography Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firma, dış çekim fiyatları alacağın hizmetlere göre farklılık gösterebilir. Başlangıç paketine dahil hizmetlerden faydalandığın da fiyatları ortalama 1500 TL oluyor. Her şey dahil paket fiyatları ise yaklaşık 2000 TL olarak sunuluyor.

Güncel ücret bilgileri hakkında net bilgi almak için sayfamızda bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamalısın.

Derya Engin Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Üsküdar konumunda yer alıyor. Bu sebeple ulaşım açısından da kolaylık sunuyor. Otobüs, minibüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşımını sağlayabilirsin. Taksi veya kendine ait bir araçla da mekana varabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Altunizade Mahallesi, Aziziye Sokak, No:11/10, Üsküdar / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey pakette etkinlik öncesi toplantı, mekan önerileri, düğün hikayesi, düğün klibi ve belgeseli, konsept çekimleri yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sunulan ek avantajlar içerisinde yurt dışı ve şehir dışı çekimleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, belgeseli, dış çekim ve düğün klibi tasarım ve düzenlemeleri, trashday, save the date yapılıyor. Nişan çekimleri, katalog ve konsept çekimler de hizmet yelpazesinde yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İstanbul'da bulunan fotoğrafçı, her şehirde ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler genellikle 6 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ