Dinçer Makyaj

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Dinçer Makyaj Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde düğün gününe muhteşem bir şekilde hazırlanman için sana bir önerimiz var; Dinçer Makyaj. Gelin saçı ve makyajı tasarımları ile adından söz ettiren mekan gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Üstelik sunduğu olanakların yanı sıra paket fiyatları da 800 TL’den başlıyor. “Nedir bu imkanlar?” diyorsan yazımızın devamına hemen göz atabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Gelin saçı ve makyajı için olağan üstü tasarımlara sahip olan firma farklı hizmetleri ile de prensesler gibi düğün gününe hazırlanmanı sağlıyor. Maniküründen pedikürüne kadar yaptırarak tırnak bakımını tamamlayabilirsin.

Bununla birlikte ağda ve epilasyon hizmetinden de yararlanabilirsin. Gelin olmuş gidiyorken cilt bakımı ve ayak masajları yaptırarak pozitif bir enerji ile de dünya evine girebilirsin.

Dinçer Makyaj & Gelin Saçı Olanakları

Gelinliğin ile birlikte tercih etmiş olduğun duvak dikkate alınarak yüz şekline uygun saç tasarımları önerileri alabileceğin alabiliyor, provalarını da yaptırabiliyorsun. Bu prova sayesinde düğün günü hazırlıklarını daha rahat tamamlayabileceğin gibi her şeyi garanti altına da almış oluyorsun.

Yapılan saç tasarımlarına uygun olan gelin makyajı da provalara dahil olabiliyor. Göz rengin ve ten rengine uygun olabilecek yüz ve göz makyajı gerçekleştiriliyor. Ardından kontürleme işlemi ile yüz hatların daha belirgin bir hale getiriliyor. Bu işlem fotoğraf çekimi esnasında da seni daha fotojenik yapabiliyor.

Düğün gününe tek başına hazırlanmak senin için sıkıcı olabilir. Bunu düşünen güzellik salonu dilediğin kadar yakını seninle birlikte düğününe hazırlayabiliyor.

Dinçer Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Dinçer Balıkçıoğlu Makyaj her bütçeye uygun paket seçenekleri ile hizmet veriyor. 800 TL’den başlayan bu paket fiyatları 1000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Dilersen hemen ücretsiz teklif al formunu beklentilerin ile doldurarak net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin. Formu doldurarak DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına özel indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Dinçer Balıkçıoğlu Makyaj Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren mekana kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarını tercih edebileceğin gibi kişisel aracında ulaşım için iyi bir alternatif olabilir. Danışmanlık servisini hemen arayarak adres bilgisi alabilir ve düğün günün için randevu da oluşturabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik hizmetinden yararlanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerinde hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

7 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Şişli ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ