Divan Kundura

2024 Gelin Ayakkabısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
300 TL
Her Şey Dahil Paket
500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Deri ayakkabı boya / bakım
Kişiye özel üretim
Süet ayakkabı boya / bakım
Tadilat hizmeti

Divan Kundura Hakkında

Divan Kundura 1993 yılından bu yana sektörde önemli işlere imza atan en köklü firmalardan biri. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet sunan firma, birçok ünlü ismi de en özel günlerinde yalnız bırakmamış ayakkabılarını tasarlayıp giydirmiş bir marka. Kişiye özel gelin ayakkabısı olarak ayak tipi ve ölçüsüne göre tasarım yapan, konfor ve şıklığı ön planda tutan Divan Kundura büyük bir alkışı müşteri memnuniyetiyle kazanmış durumda. Ayakkabı fiyatları hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Divan Kundura Hizmetleri

Divan Kundura’da öncelikle işinin ehli ve profesyonel bir ekip ile çalışmanın verdiği güven ve huzur seni bir nebze olsun düğün hazırlıkları stresinden uzaklaştıracak. Sonrasında seçtiğin veya beğendiğin bir gelin ayakkabısı modeli var ise bunu Divan Kundura ekibi paylaşmalı ayağına uygunluğu ile ilgili detaylı bilgi almalısın.

Sonraki aşamada numara ve kalıp bilgisini paylaşıp bir taslak hazırlamaları için yardımcı olman gerekecek. Ayakkabı için malzeme seçimi de oldukça önemli. Bunu yaparken gelinliğinden bir parka kumaşı da yanına alman gerektiğini unutmamalısın. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra derin bir nefes alıp artık keyifli bir şekilde üretimin tamamlanmasını beklemelisin.

Divan Kundura Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Firmanın ayakkabı fiyatları seçtiğin modele ve modelde kullanılan materyallere göre değişkenlik gösterebiliyor. 300 TL’den başlayan fiyatları bulunan firmanın detaylı model bilgisi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Gelinlik Ayakkabısı Seçimi Neden Önemli

Gelinlik seçimi her genç kız için özel ve bir o kadar da zorlayıcı bir durum. Gelinlik seçiminden sonraki en önemli madde ise şüphesiz gelin ayakkabısı seçimi. Gelinlik seçerken dikkat edilen belli başlı kurallar zaten belli. Vücut yapısı, boy uzunluğu gelinlik modeli seçiminde öne çıkan maddelerden ancak unutmaman gereken bir şey daha var yanlış ayakkabı seçimiyle tüm gününü zehir edebilmen ve modelin vücut üzerindeki duruşunu olduğu gibi değiştirebilmen ihtimal dahilinde. Bu riskli durumda ayakkabı bir nevi kurtarıcı parçadır esasında.

Nasıl Gidilir ?

Divan Kundura firmasına ister toplu taşıma istersen özel aracın ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Otobüs hattı kullanarak ulaşmayı planlıyorsan, 30A, 54Ç, 54K ve DT1 no ‘lu hatları kullanabilirsin Metro ile de ulaşım sağlamak mümkün. M2 hattını kullanarak yine ulaşımını kolaylaştırabilirsin. Açık adresi de senin için ekliyor olacağız. Şu şekilde;

Halaskar Gazi Cad. Yılmazlar Pasajı No: 153/28 Şişli – İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım avantajı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye ayakkabısı, dans ayakkabısı, çanta modelleri bulunuyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin ayakkabısı, abiye ayakkabı, terlik ve kişiye özel tasarım seçenekleri sunuyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Erdinç Sarı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ