Divan Vodafone Park

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
1.000
max
Otopark
70

Özellikler

Tarihi Mekan
Deniz Manzaralı
Asansör
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Divan Vodafone Park Hakkında

Beşiktaş fanatikleri buraya! İstanbul Divan Vodafone Park, Beşiktaş stadyumunun içerisinde bulunan çok yönlü bir davet alanı hizmeti sunuyor. 200 TL’den başlayan fiyatları, zarif dekorasyonu ve kaliteli organizasyon hizmeti ile öne çıkan Divan Vodafone park,ayrıcalıklı stad manzarası ile futbol hayranlarını da mutlu ediyor. Daha fazla bilgi yazının devamında.

Sana özel fiyatlara ulaşmak için ücretsiz teklif al formunu doldurabileceğini biliyor muydun?

Kapasiteleri & Özellikleri

Açık ve kapalı davet alanlarında hizmet veren Divan Vodafone Park, stada bakan camlar ve muhteşem İstanbul manzarası gibi nefis seçenekler sunuyor. Kapalı davet alanlarında 750 kişiye kadar ev sahipliği yapan mekan, açık davet alanlarında bu sayıyı 1000’e çıkarıyor. 70 araçlık otoparkı ve vale hizmeti de mekanı cazip kılıyor. Mekandaki davet alanları ve kapasiteleri hakkında ayrıntılı bilgi bir sonraki paragrafta yer alıyor.

Teras oturmalı düzende 1000 kişilik, kokteyl düzende 1500 kişilik; Moda Merkezi oturmalı düzende 600 kişilik, kokteyl düzende 1100 kişilik; Panoramik Lounge oturmalı düzende 500 kişilik, kokteyl düzende 800 kişilik; 1903 Lounge oturmalı düzende 400 kişilik, kokteyl düzende 700 kişilik; White Pepper Deniz Tarafı oturmalı düzende 100 kişilik, kokteyl düzende 150 kişilik kapasite sunuyor.

Divan Vodafone Park Düğün & Davet Fiyatları

Divan Vodafone Park’ta davet fiyatları, hafta içi ve hafta sonu bazında değişiyor. Kokteylli ve yemekli davet fiyatları hafta içi kişi başı 200 TL’den başlarken, hafta sonu bu sayı 300 TL’ye çıkıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimler ve kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz teklif al formunu doldurmalısın.

Düğün & Davet Organizasyonu

Birçok salon ile hizmet veren Divan Vodafone Park, hayal edebileceğin her türlü daveti verebilmene fırsat veriyor. Nişan, düğün, kına gecesi, baby shower gibi eğlencelerin yanında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantıları, mezuniyet töreni gibi davetler de bu mekanlarda verilebiliyor.

Verdiğin davete göre kokteyl veya yemekli düzende organizasyon hizmeti veren mekan, zevkine ve duruma göre dekorasyonunu ve menüyü ayarlıyor. Dışarıdan anlaşmalı fotoğrafçı ve organizasyon firması ile çalışmana da izin veren mekan, catering hizmetini bünyesinde bulunduruyor. Davetinden önce menü tadımı ve değişikliği olanaklarını sunuyor. Yemek servisi ve müzik yayını da saat 23:30’a kadar sürüyor.

Divan Vodafone Park Nerededir? Nasıl Gidilir?

Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin için vale hizmeti bulunduran mekanın açık adresi şu şekilde: Vodafone Park – Vişnezade Mah. Dolmabahçe Cad. No: 1/A-B Beşiktaş/İstanbul 34357.

Aklına takılan herhangi bir soruya cevap almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı her zaman arayabilirsin. Sana özel indirimler ve fiyatlardan haberdar olmak için ücretsiz teklif al formunu doldurmayı unutma!

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı süsleme & dekorasyon firması getirebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı vardır. Teras; oturmalı düzende 1000 kişilik, kokteyl düzende 1500 kişilik. Moda Merkezi oturmalı düzende 600 kişilik, kokteyl düzende 1100 kişilik. Panoramik Lounge oturmalı düzende 500 kişilik, kokteyl düzende 800 kişilik. 1903 Lounge oturmalı düzende 400 kişilik, kokteyl düzende 700 kişilik. White Pepper Deniz Tarafı oturmalı düzende 100 kişilik, kokteyl düzende 150 kişiliktir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'da sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bysound firması ile çalışmaktadırlar.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğraf ve video firması getirebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ