DJ Murat Yiğitbaşlar

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

DJ Murat Yiğitbaşlar Hakkında

Sonsuz mutluluk için adımını attığın en özel gününde şahane bir eğlenceye var mısın? Evet dediğini duyar gibiyiz, öyle ise sana bir önerimiz olacak. DJ Murat Yiğitbaşlar, İstanbul Maltepe lokasyonundaki ofisinde seni bekliyor. Cep yakmayan paket fiyatları ile de ön plana çıkan başarılı DJ, senin de tercihin olmalı. Paketlerin fiyatları ise, 1000 TL’den başlıyor. Hayalini kurduğun eğlence ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

DJ Murat Yiğitbaşlar, on seneyi aşkın süredir sahne alıyor. Müzik tutkusunu erken yaşlarda fark eden Murat Yiğitbaşlar, profesyonel bir hizmet veriyor. Tecrübesi ve eğitimini; yerli ve yabancı pop şarkıları, remixleri, deep house, tribal house, disco, workshop müzikleri takip ederek destekliyor. Böylece her zaman güncel kalıyor.

Geniş müzik arşivine sahip olan DJ Murat Yiğitbaşlar, İstanbul dışında da hizmet veriyor. Hayalini kurduğun müzik şölenini gerçekleştirmek istersen, etkinlikten en az iki hafta önce DJ ile iletişime geçmelisin.

Olanakları

Çiftlerin zevkine önem veren Murat Yiğitbaşlar, kusursuz hizmet verebilmek için düğün öncesi planlama toplantısı düzenliyor. Böylece, isteklerini ve düğün detaylarını öğrenip repertuar oluşturuyor. İstersen şarkı listesi oluşturma hakkına da sahipsin.

En özel günün aksaklık yaşanmadan geçsin diye performans sunacağı alana iki saat önceden gidiyor. Başarılı DJ, ses ve sahne ekipmanlarını da temin ederek çiftleri büyük bir yükten kurtarıyor. Rüya gibi olan düğününü şahane bir eğlenceye çevirmeye hazır ol. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen de ücretsiz danışmanlık servisimizden faydalanabilirsin.

DJ Murat Yiğitbaşlar Düğün Orkestrası Fiyatları

Türkiye’de eğlence dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Murat Yiğitbaşlar, iki adet paket seçeneğini çiftlerin beğenisine sunuyor. Fiyatların etkinliğin türüne ve ekstra hizmetlere göre farklılaştığını da belirtmeden geçmeyelim.

Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatlar 1000 TL’den başlıyor. İçerik yönüyle daha zengin olan her şey dahil paketinin fiyatı ise, 2000 TL’den başlayıp yükselebiliyor.

Paket fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istersen tek yapman gereken, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurmak.

DJ Murat Yiğitbaşlar Nerededir? Nasıl Gidilir?

Murat Yiğitbaşlar’ın ofisi, İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde konumlanıyor. Yüz yüze görüşme yapmak istersen, hem toplu taşıma araçlarını hem de özel aracını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. MARMARAY, M4 metro istasyonu, C-50 minibüsü veya 10, 16 ve 16D numaralı otobüsler vasıtasıyla ofise gidebilmen mümkün.

Özel aracınla ile gitmek istersen açık adresi şöyledir:

Şale Sokak Demirkol Ap. No:28 Dükkan:2 Küçükyalı-Altıntepe Maltepe / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; kişiye özel müzik listesi hazırlama, ses ve sahne ekipmanlarının temini, planlama toplantısı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketin içeriğinde; sahne hizmetleri, barkovizyon ve ışıklandırma hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Murat Yiğitbaşlar'ın şehir dışında da hizmet vermesi sunduğu avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel gün etkinliklerin için hizmet alabilmen mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Murat Yiğitbaşlar ile düğün orkestrası için en az 2 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

DJ Murat Yiğitbaşlar'ın ofisi, İstanbul'un Maltepe ilçesinde konumlanıyor. DJ şehir dışına da hizmet verebilmekte.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ