DOA Wedding & Events

2023 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
4.050 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
LCV
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Nikah alanı

DOA Wedding & Events Hakkında

DOA Wedding & Events
DOA Wedding & Events, İstanbul’un Kadıköy bölgesinde misafirlerine hizmet veriyor. Yıllardır süre gelen tecrübesiyle dokunduğu her organizasyona ayrı bir büyü eklemeyi başara firma güzel yorumlar almaya devam ediyor. Rafine zevklere sahip bir organizasyon firması olmasının dışında misafirlerini can kulağıyla dinleyip kutlamayı onların düşlerine entegre edebilme kabiliyetleri de övülüyor. Düğün, nişan, söz hatta doğum günleri ve özel konseptli tüm kutlamalarda sizlerle birlikte. Bütün bu kutlamalara eşsiz fikirleriyle harika bir hava veriyor. Her detay öylesine ince düşünülüyor ki karşılaştığınız manzara karşısında heyecanlanmamak imkansız!
Birbirinden zarif çiçekler ve masaları süsleyen şamdanların uyumu gözlerinizde dans ediyor hale geliyor. En özel günlerinizde her şeyin kusursuz olmasını isteyenin sadece siz olmadığınızı hatırlatıyor. DOA Wedding & Events, mutluluğunuzu paylaşmaya gelmiş olan sevenlerinizle beraber sizlere rüya gibi bir kutlama yaşatmayı amaçlıyor. Yalnızca en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmenizi rica eden DOA Wedding & Events bu süre zarfında neler mi yapıyor? Unutamayacağınız bir düğün veya kutlama yaşamanız için gerekli olan tüm desteği ve aksesuarları temin ediyor. Öznel zevklere bağlı alanlarda daima fikirleriniz alınıyor ve hassas davranılıyor.
Peki DOA Wedding & Events hangi hizmetleri sağlıyor? Demo masa özellikle evlilik planı yapan çiftler tarafından çok talep gören bir nokta olup firma tarafından sağlanıyor. Ayrıca sizlerin talebiyle ilişkili konsept ve tema geliştirme hizmeti de sunuluyor. En güzel tarafı ise DOA Wedding & Events, farklı şehirlerde olsanız dahi anlaşma yapılması durumunda sizlere hizmet verebiliyor.
Tüm bu hizmetlerini uygun fiyatlar karşılığında vadeden DOA Wedding & Events için yol tarifi de oldukça kolay. Navigasyon aracılığı ile “İskele Sk. No:4 D:2 Bağdat Caddesi” adresinden ulaşabilirsiniz.
DOA Wedding & Events hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ekibinin ücretsiz danışma hattına bağlanabilirsiniz. Bir başka alternatif olarak ise “Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

--

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

--

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

--

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Doğum günüAçılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Doğum günü

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta4 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

şehir dışına çıkılıyorher şehir

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

--

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Doğa Çorlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ