Dolce Band

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kanto hizmetleri
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Dolce Band Hakkında

Düğünün için unutulmaz bir eğlence sunan Dolce Band; seni İzmir, Bornova’da bekliyor. Kalabalık bir takım halinde çalışan düğün orkestrası; geniş repertuarları ve çeşitli etkinlikleri ile organizasyonuna renk katıyor. Her konuda çeşitliliği ile ise farkını ortaya koyuyor.

Düğün Orkestrasının Özellikleri

Dolce Band, özel günlerini mükemmel hale getirmek için deneyimli ekibiyle birlikte performanslarını sana ve konuklarına sunuyor. Kaliteli ve deneyimli solistleri ile müzisyenlerin oluşturduğu gruplar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ana kadroda 26 özel sanatçı bulunmakla birlikte, 60 sanatçı portföyleri vardır.

Sadece düğün organizasyonuna değil birçok etkinlikte de sahne alıyorlar. Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü organizasyonunda da müziklerini icra ediyorlar. Orkestra ile organizasyonunun 2 hafta öncesinde iletişime geçmelisin.

Düğün Orkestrasının Sunduğu Olanaklar

Bu muhteşem orkestra, deneyimli olduğu kadar çok yönlü bir yapıya da sahip. Repertuarlarında sadece Türkçe değil; İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca gibi dillerde de şarkılar yer alıyor.

Dolce Band sadece dil olarak değil, müzik türlerinde de sınır tanımıyor. Türkçe/yabancı pop, oyun havaları, rock, elektronik, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, klasik, caz/blues, hip hop, funk ve konsept müzikleri de sahnede başarıyla söylüyorlar.

Konsept müziklerin içinde ise 70’ler/80’ler/90’lar nostaljisi, Latin-Balkan-Grek müzikleri, Flamenko/Tango müzikleri bulunuyor. Bunlar dışında DJ temini ve karşılama gruplarıyla birlikte düğünün kusursuz oluyor.

Dolce Band Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in, Bornova ilçesinde bulunan firmaya özel aracınla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 834, 835 ve 837 hatlı otobüslerle gidebilirsin. Firmanın açık adresi şu şekildedir;

Kazım Dirik Mahallesi, Süsler, 158. Sokak, No:2 D:apt. Daire 18, 35100 Bornova/İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Açık/kapalı alanda performans, etkinlik öncesinde planlama toplantısı, DJ ve ekipman temini, müzik grubu, orkestralar, ses, ışık ve sahne sistemlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Dans grupları, davul şovu, kendi müzik listesini oluşturma ve karşılama grupları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Farklı dillerde ve müzik türlerinde repertuvar hazırlama imkanını sunuyorlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü organizasyonunda da sahne alıyorlar.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlik gününden 2 hafta önce grupla iletişime geçilmesi gerekiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ