Dreamy Moda by Sinem Öztürk

2023 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Hazır model
Özel dikim

Dreamy Moda by Sinem Öztürk Hakkında

İzmir, Konak konumunun Alsancak semtinde bulunan Dreamy Moda by Sinem Öztürk, en güzel gününde seninle olabilmek için can atıyor. Hazır modellerin yanı sıra özel dikim gelinlik hizmeti de veren bu moda atölyesi, seni hayallerinin gelini yapıyor. Başlangıç fiyatları 1000 ile 3000 TL arası olan Dreamy Moda hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Ürün Yelpazesi

Modaevi, gelinliğin yanı sıra tüm özel günlerin için kişiye özgü tasarımlar yapıyor. Nişanlık, kıya elbisesi, bindallı, kaftan ve diğer tüm davetler için gerekli olan abiye modelleri için bu modaevini tercih edebilirsin. Gelinlik ve abiye haricinde duvak, gelin kesesi gibi aksesuarları da tasarladıklarını belirtmeden geçmeyelim.

Hizmetleri & Olanakları

Dreamy Moda by Sinem Öztürk, sana sadece gelinlik modelleri sunuyor sanıyorsan yanılıyorsun. Abiye, Nişanlık gibi elbise modellerini de senin beğenin için hazırlıyor. Duvak, gelin buketi, gelin kesesi ve kuşak gibi aksesuar desteğini de senden eksik etmiyor. Dreamy Moda, hayallerindeki gelinliğe sahip olabilmen için emin ol çok çalışıyor.

Hafta sonu da hizmet vermeye devam eden Dreamy Moda’ya, gelinlik teslim gününden 4 hafta önce haber vermen yeterli. Teslim gününe kadar; en az 1, en fazla 3 kere prova yapma şansın var.

Dreamy Moda by Sinem Öztürk Gelinlik Modelleri

Gelinlik, herkes gibi senin içinde çok önemli ve kıymetli biliyoruz. Bu güzel sürecin her anına tanıklık etmek Dreamy Moda’yı da oldukça heyecanlandırıyor. Özel dikim ve hazır gelinlik olanaklarıyla Dreamy Moda sana geniş bir model yelpazesi sunuyor. Taşlı prenses modeller, A kesim dantel işlemeler, istediğin kumaştan balık modellere kadar… Her şey senin için hazırlanıyor. Sen sadece hayal et ve gerisini Dreamy Moda uzmanlarına bırak.

Dreamy Moda by Sinem Öztürk İzmir Gelinlik Fiyatları

Her bütçeye hitap eden Dreamy Moda’nın büyüsüne kayıtsız kalamayacaksın. Unutma, her şey senin hayallerini gerçekleştirmek için hazırlanıyor olacak.

Başlangıç fiyatı 1000 ile 3000 TL arası olan ve isteklere göre değişiklik gösteren yaratıcı modaevinin kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına çıkacak formu doldurduğunda Dreamy Moda’nın indirim avantajları ile karşılaşabilirsin.

Dreamy Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Alsancak ilçesinde bulunan Dreamy Moda’ya ulaşım sağlamak için Talatpaşa Bulvarı yönüne giden toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Talatpaşa Bulvarı, Olgun Apartmanı, No 34, Kat 2, Alsancak, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik ve kişiye özel aksesuar tasarımları içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim gelinlik, abiye, nişanlık ve hafta sonu hizmeti içeriyor. Aynı zamanda; duvak, gelin buketi, gelin kesesi ve kuşak gibi aksesuarlar da ek avantajlara dahildir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik hizmetine ek olarak; duvak, gelin buketi, gelin kesesi ve kuşak ürünleri hizmeti de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Gerçekleşecek etkinlikten minimum 4 hafta önce marka ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Alsancak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişinin teslim süresi yaklaşık 4 hafta sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ