Düğün Deyince

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Düğün Deyince Hakkında

Düğün Deyince akla ilk gelen unsurlardan biri; elbette ki düğün fotoğrafları. Hayatının en mutlu gününde bu özel anları kaydetmesi için işinin ehli bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmayı kim istemez? Sen de böyle bir arayış içindeysen Ankara, Yenimahalle merkezli Düğün Deyince Fotoğrafçılık ile tanışmalısın. Dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlayan firma hakkındaki tüm bilgileri yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Fotoğraf stüdyosu, uzun yıllardır sektörde yer alıyor ve Ankara’nın en iyi fotoğrafçıları ile hizmet veriyor. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra stüdyo çekimleri ve nişan, kına gibi tüm özel günlerde fotoğraf hizmetleri sağlanıyor. Konsept çekimler, doğum günü, mezuniyet, düğün belgeseli, save the date ve trashday de hizmet yelpazesinde bulunuyor.

Düğün Deyince Düğün Fotoğrafçısı Olanakları

Klasik düğün fotoğraflarını görmekten sıkıldıysan ve kendi albümün için farklılık arıyorsan doğru yerdesin. Ankara’da hizmet veren düğün fotoğrafçısı, bugüne kadar çok sayıda düğün ve nişan çekiminde yaratıcılığını göstererek çiftlerin beğenisi kazanmış durumda.

Tüm gün çekimleri ise kuaförde hazırlık aşamalarından başlıyor ve gelin alma, düğün salonuna giriş, nikah ve ilk dans anlarına kadar devam ediyor. Düğün belgeselinin ve hikayesinin yanı sıra sosyal medyada paylaşabilmen için 1 dakikalık kısa videolar da hazırlıyorlar.

Avantajları

Fotoğrafların sadece dijital ortamda değil somut bir şekilde teslim edilmesini istersen; panoramik albümleri tercih edebilirsin. Ayrıca seçtiğin özel fotoğrafları poster boyutlarında da bastırabilirsin.

Eğer Düğün Deyince ile düğün öncesi çekimler yaptıysan, düğüne kadar tüm fotoğrafları ve klipleri hazırlıyorlar. Hatta sen düğün günü salona giriş yaptığın anda onlar, çoktan klipleri salona teslim etmiş oluyor. Böylece slayt gösterisi olarak düğün öncesi çekimlerini de sergileyebiliyorsun.

Düğün Deyince Yenimahalle Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar çekimlerin Ankara’da olması, şehir dışında ya farklı bir ülkede olmasına göre farklılık gösteriyor. Başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak belirlenmiş. Talep edeceğin hizmetlere göre ayrıntılı fiyat bilgisi için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Düğün Deyince Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, Ankara, Yenimahalle konumunda bulunuyor. En merkezi ilçelerden birinde yer alması sebebiyle ön görüşme için rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıntılı açık adres için danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, ekip ve ekipman temini hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Talebe göre farklı bir şehirde ya da yurt dışında da hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan, kına, doğum günü, mezuniyet gibi tüm özel gün ve konsept, katalog, ürün çekimleri gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Planladığın çekim gününden en az 30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara merkezli olan firma, talebe göre Türkiye'nin her şehrinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de hizmet sunuyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler 6 hafta içinde sana teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ