Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka Hakkında

Kendine ait hissettiğin manzaraları düğün fotoğraflarına da taşımak istiyorsan seni Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka ile tanıştıralım. İstanbul Bakırköy konumunda stüdyosu bulunan firmanın 2000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile sahip olabileceğin tüm çekim türlerine yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Dünya evine girerken veyahut nişan fotoğrafçısı olarak da hizmet alabileceğin düğün fotoğrafçısı, tüm organizasyonlarını, özel anlarını ölümsüzleştirebiliyor. Mezuniyet törenin ya da kurumsal davetlerin de hizmet alabileceğin bu özel anlar arasında yer alıyor.

Dış Çekim Olanakları

Stüdyo çekimlerinin yanı sıra dış çekimleri ile de adını duyuran Hande Karayaka Photography, son trenleri takip ederek çekim olanaklarını güncelliyor. Son zamanların ilgi odağı olan trashday çekimi ile spontane hallerinin yakalanmasıyla elde edilen doğal fotoğraf karelerine sahip olabiliyorsun. Bununla birlikte düğün konseptini düğün fotoğraflarına da yansıtabileceğin konsept çekimi hizmetinden de faydalanabiliyorsun.

Dilersen bu günü tüm ayrıntılarıyla düğün belgeseli çekimi aracılığıyla kayıt altına aldırabiliyorsun. Bu sayede hiçbir detayı unutmuyor ve unutturmuyorsun.

Düğün Fotoğrafçısı Fırsatları

Şehir dışında ve yurt dışında çekim gerçekleştirmek istiyorum diyorsan firma düğün fotoğrafçısı ekibi ile istediğin her yerde dış çekim yapabiliyor.

Son teknoloji baskı makineleri ile somutlaştıran fotoğraflarının hasar görmemesini, zamana meydan okumasını istiyorsan firma envai çeşit fotoğraf albümlerini önüne seriyor. Dilediğin gibi tarzına uygun bir veya birkaç seçim yaparak hem onları koruyabiliyor hem de anılarını yedekleyebiliyorsun.

Hande Karayaka Düğün Dış Çekim Fiyatları

Birden fazla paket alternatifi ile beklentilerini karşılamaya çalışan stüdyonun başlangıç paketi ortalama olarak 1000 TL’den başlıyor. Aldığın hizmet türleri fiyatlarda değişikliğe yol açabiliyor.

Dilersen hemen sana uygun çekim olanaklarını seçerek ücretsiz teklif al formunu doldurabilir ve seçimlerin doğrultusunda fiyat bilgisine ulaşabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka Nerededir?

İstanbul, Bakırköy konumunda hizmet veren firmaya birçok toplu taşıma aracı ile gidebilirsin. Aynı zamanda ulaşım için kişisel aracını da kullanabilirsin. Sana bir müjde daha verelim; stüdyoya gitmeden danışmanlık servisini arayarak tüm detayları konuşabilir, çekimin için anlaşma sağlayabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Şenlikköy, İç Sokak, No:2, Bakırköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve fotoğrafların orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

30-40 iş günü aralığında teslim yapabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ