Efruz Kına Sarayı

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.500
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
1.500
min
|
2.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Çim alan
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yemek Servisi

Efruz Kına Sarayı Hakkında

İstanbul Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren Efruz Kına Sarayı uzun yıllardır misafirlerinin en özel günlerine şahitlik ediyor. Tüm olanakların sağlandığı eksiksiz bir kına gecesi yapmak isteyen İstanbullu çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Başlangıç fiyatları 30 TL’den başlayan kına organizasyonu mekanı hakkında daha detaylı bilgi almak istersen yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Mekan Özellikleri & Kapasitesi

Efruz Kına Sarayı, diğer İstanbul kına mekanlarına kıyasla farklı dekorasyonu ile dikkatleri üzerinde topluyor. Mekanın tavanından duvarları örtecek şekilde yerleştirilmiş perdeler ortama egzotik bir hava kazandırıyor. Aynı zamanda sana sunulan farklı şamdan, supla ve çiçek aranjmanları arasından seçim yapabilirsin.

Mekan, bir adet kapalı davet alanı ve açık davet alanı ile hizmet veriyor. Açık davet alanı geniş çaplı kına organizasyonu için tercih ediliyor ve kapasitesi 2000 kişiye kadar yükseliyor. Kapalı davet alanı kapasitesi ile 250 kişilik kapasiteye sahip.

Efruz Kına Sarayı Kına Organizasyonu Olanakları

Mekanın sunduğu ilk olanak olarak catering hizmetinden bahsetmek istiyoruz. Menüleri de bir o kadar dikkat çekici durumda. Usta aşçılar ile çalışan kına gecesi mekanı, birbirinden lezzeti menüler çıkartmak için özveri ile çalışıyor. Farklı menü seçenekleri arasından tercihini yaparken de tadım veya değişiklik de talep edebiliyorsun.

Herkesin dillerine destan olacak bir kına organizasyonu için etkinlik sorumlusu mekan tarafından temin ediliyor. Organizasyonun her adımını titizlikle takip eden etkinlik sorumlusu, zorlandığın noktalarda sana yardımcı da oluyor. Davet öncesinde küçük bir toplantı düzenleyip fikir alışverişi de yapabilirsin.

Efruz Kına Sarayı Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi fiyatları herkes için oldukça uygun tutuluyor. Hafta içi kokteylli kına organizasyonu fiyatı kişi başı 30 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu ise 50 TL’lik kişi başı fiyatları seni karşılıyor. Eğer organizasyonunu yemekli yapmak istersen de bunun fiyatı hafta içi 50 TL oluyor. Hafta sonu ise kişi başı fiyatı 80 TL olarak sunuluyor.

Sitedeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak sana özel net fiyat bilgisi alabilirsin. Mekan danışmanımızla iletişime geçerek de DüğünYardımcı.com olarak hazırladığımız indirimli kına gecesi fiyatlarından faydalanabilirsin.

Efruz Kına Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Büyükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren mekana hem toplu taşıma araçları hem de kendi aracınla rahatlıkla gidebilirsin. Mekana dilersen otobüs, metro, metrobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa bir sürede gidebilirsin. Kendine ait araçla gitmek için Efruz açık adresi aşağıda yer alıyor.

Pınartepe Mahallesi, Büyükçekmece / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına etkinliklerinizi düzenleyebiliriniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Deniz, kır, bahçe, havuz, şehir ve göl manzaralı. Ayrıca lokasyon olarak şehir merkezinde bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Mutlu Erdoğan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ