Efsun Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Efsun Moda Hakkında

Efsun Moda Evi, İzmir Konak ilçesinde yer alıyor. Merkezi bir konuma sahip olan gelinlikçi, istediğin gelinlik modelini seçmeden önce seni mağazasına çağırıyor. Uzman ve tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Üstelik, 1000 TL olarak sunulan başlangıç fiyatları düğün bütçeni de yormuyor!

Efsun Gelinlik ile ilgili detaylı bilgileri yazımızda derledik.

Teslimat Süresi & Ayrıcalıkları

Efsun İzmir, müşterisinin memnuniyetini en önemli çalışma prensibi olarak benimsiyor. Bu yüzden konu düğün hazırlığına geldiğinde dakiklik ön planda tutuluyor. Gelinlikçi, kaliteli ve hızlı hizmet sunuyor. Gelinlik, bir hafta ile üç hafta arasında sana teslim ediliyor.

Aklındaki gelinlik modeli en yakınını kolaylıkla Efsun Moda ile bulabilirsin. Tecrübesinden kaynaklı birçok modelle çalışmış olan mekan, seni yarı yolda bırakmayacak. En gösterişli gelinlik modellerinden, sade ve zarif modellerine kadar seçenek bulunuyor.

Olanakları & Hizmetleri

Gelinlikçi, bu stresli düğün sürecinde, gelinlik ve aksesuarlar üzerinde fazla düşünmemen için birçok hizmeti bir çatıda topluyor. Efsun Moda çatısı altında yalnızca gelinlik değil duvak, gelin buketi, eldiven ve ayakkabı gibi pek çok aksesuarı bulabilirsin.

Hayallerini süsleyen gelinlik modelini gerçeğe en yakın şekilde yaratmak için ücretsiz prova hizmeti sunuluyor. Provalar esnasında vücut tipine ve ten rengine en uygun modeli bulmak için çalışıyorlar. Aynı zamanda modele karar verilirken düğünün konsepti de göz önünde bulunduruluyor.

Efsun Moda İzmir Gelinlik Fiyatları

Efsun Moda, müşterilerine hizmet gruplarına göre iki farklı paket fiyatı sunuyor. Her şey dahil paket ya da başlangıç paketinden sana en uygun olanı tercih edebilirsin. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise ortalama 3000 TL olarak belirlenmiş.

Paket içerikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsin. Bütçene göre net fiyat bilgisi için ise yukarıda bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurmalısın.

Efsun Moda Yol Tarifi & Adres

Efsun Moda, Konak ilçesi konumlu. Çankaya bölgesinde yer alıyor. ESHOT otobüsleri veya minibüs hatlarını kullanarak gidebileceğin gibi, İzmir Metro hattını da kullanabilirsin. Dilersen kendine ait bir araç ya da taksi ile de ulaşımını sağlayabilirsin. Bunun için moda evinin açık adresi şu şekildedir;

Çankaya Mevkii, Mimar Kemalettin Caddesi, No:46, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik seçenekleri, hafta sonu hizmeti ve provalar Efsun Moda tarafından sunulan başlangıç paketi içerikleri arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Efsun Moda'nın her şey dahil paket içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

1000 TL'den başlayan fiyatları ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim & hazır model gelinlik satışı haricinde Efsun Moda; nişanlık, abiye, mezuniyet elbisesi ve gelinlik aksesuarları üretimi & satışı yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Efsun Moda ile düğün gününden en az 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak konumunda hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Efsun Moda tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ