Ege Life Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Ege Life Orkestrası Hakkında

İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan Ege Life Orkestrası, düğün orkestrası olarak düğününde yerini alıyor. Deneyimli orkestra, geniş repertuarı ve çeşitli eğlence şovları ile ön plana çıkıyor. Orkestra fiyatları ise, 3000 TL’den başlıyor. Hayalini süsleyen coşkulu bir düğün için tam aradığın adres olabilir.

Hizmet Yelpazesi

Ege Life Orkestrası, yalnızca düğününde değil birçok farklı organizasyonda da yanında olmaya hazır. Nişan ve söz etkinlikleri, baby shower ve doğum günleri, kurumsal etkinlik ve toplantılar gibi resmi ve özel günleri şenlendiriyor. Hem açık hem de kapalı alanda muhteşem şarkılar seslendiren EgeLife Sanat Organizasyon, her şeyi senin tercihlerine bırakıyor.

Kaliteli ses ve sahne ekipmanları ile; pop, jazz, hip hop ve diğer türlerde şarkılar seslendiriyor. Fasıl ekipleri, dj ve davul şovu ile harika saatler geçireceğinden de şüphen olmasın. Türkçe dışında farklı dillerdeki şarkılarla coşmaya hazır ol. Ege Life Orkestrası ilgili daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Düğün Orkestrası Olanakları

EgeLife Sanat Organizasyon, gece boyunca kullanacakları ses ve sahne ekipmanlarını kendileri temin ediyor. Orkestra, çiftler ile tanışmak ve beklentilerini öğrenmek için planlama toplantısı düzenliyor. Başarılı ekibe istediğin eğlenceyi tüm detayları ile anlatabilirsin. Kişiye özel müzik listesi avantajı da sunan düğün orkestrası, her şeyi sana göre belirliyor.

Ege Life Orkestrası, orkestra haricinde; DJ hizmeti de sağlıyor. İstersen davul ve perküsyon şovu, fasıl grubu ve enstrüman solo performansı gibi ek hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca düğün başlangıcı sırasında karşılama veya kokteyl grubu hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Ege Life Orkestrası Fiyatları

EgeLife Sanat Organizasyon fiyatları; etkinliğin türüne ve müzisyen sayısına göre değişiyor. Başlangıç paketini tercih edersen fiyatları, 3000 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette ise fiyatlar, 5000 TL’den başlayıp yükseliyor. Ek hizmet talep etmen halinde ise, fiyatlarda artış olacağını da söylemeden geçmeyelim.

Fiyatlar ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak istersen Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Ege Life Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İzmir’in en güzel ilçelerinden olan Gaziemir lokasyonunda konumlanıyor. Merkez ofisine görüşmeye gitmek istersen, özel aracını ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. 202 ve 510 numaralı otobüsler vasıtasıyla rahatlıkla gidebilmen mümkün. ALİAĞA – CUMAOVASI treni aracılığı ile de gidebilirsin.

Özel aracın ile ulaşmak istersen de açık adresi şöyledir:

Atıfbey Mh. Etiler Cd. No:17, Gaziemir/İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; kişiye özel müzik listesi, ses ve sahne ekipmanları, planlama toplantısı, dj ve orkestra yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davul şovu ve fasıl ekipleri, karşılama müzik grubu ve müzik grubu her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışına hizmet, ekipman temini ve sahne kurulumu gibi ek avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri, nişan ve söz etkinlikleri, parti ve sünnet düğünleri gibi birçok etkinlikte sahne almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ege Life Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Gaziemir semtinde merkez ofisi bulunan orkestra, şehir dışında da hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ