Ekol Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi

Ekol Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren Ekol Fotoğrafçılık, anıları ölümsüzleştiriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren firma ve ekibi, çeşitli konsept çekimleri ile çiftlerin en güzel anlarında yanında olmaya devam ediyor. Stüdyonun dış çekim fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Firma ile alakalı merak ettiğin tüm detaylar ise içeriğimizde yer alıyor hemen inceleyebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Hayatına yeni bir başrol oyuncusu katılıyor. Fotoğraf çekmenin özel detaylarını öne çıkararak hizmet sunan Ekol Fotoğrafçılık ekibi, düğün fotoğrafçılığı konusunda farkını ortaya koyuyor. Ayrıca, dış çekim veya stüdyo çekim alanları da sunan düğün fotoğrafçısı ve ekibiyle çalıştığına asla pişman olmayacaksın.

Firma; nişan, katalog, konsept ve save the date temalı çekimler gerçekleştiriyor. Buna ek olarak dış mekan, stüdyo çekimi ve şehir dışı çekimleri de yaparak çiftlere çeşitlilik sunuyor.

Ekol Fotoğrafçılık Çekim Olanakları

Sunduğu olanaklar ile çekim anlarından oldukça memnun kalacağından emin olabilirsin. Çünkü, sana kendi film hikayeni yazmana izin veriyorlar. O film sahnelerini muhteşem karelere dönüştürmeyi çok iyi biliyorlar. O muhteşem karelerden düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi hazırlıyorlar.

Save the date gibi konsept çekimlerde de tecrübesini ve hayal gücünü konuşturan ekip, bu özel dış çekimler için özel aksesuarlara ve ekipmanlara sahip. Çekimin gerçekleşeceği alanı seçmeyi sana bırakıyor. Senin için çekim alanına önceden gidiyor ve keşif yapıyor. Kendini en rahat hissedeceğin çekim alanını ve atmosferini ayarlıyor. Çekimlerde drone, gimbal ve jimmy jib gibi son teknoloji çekim ekipmanlarını kullanıyor.

Teslim Süreci

Yılların kazandırdığı deneyim ve tecrübesi ile yola devam eden Ekol Fotoğrafçılık ve ekibiyle 2 hafta öncesinden iletişime geçebilirsin. Bu görüşme sayesinde aklından geçen tüm detayları konuşabilir ve kararsızlıklarını netleştirebilirsin. Görüşmenin sonunda da olağanüstü görsellere ve video görüntülerine çekimden 2 hafta sonra sahip olabilirsin.

Ekol Fotoğrafçılık Düğün Dış Çekim Fiyatları

Olağanüstü düğün belgeseli veya düğün klibine sahip olacağın firmanın başlangıç paket fiyatı 1500 ile 2000 TL arasında seyir ediyor. İstenilen konsept ve kullanılan ekipman sayısına göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Bu sayede firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel sağladığı indirim fırsatlarından da faydalanabilirsin.

Ekol Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi bir lokasyona sahip  firmaya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Detaylı görüşme için stüdyoyu ziyaret edebilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Cumhuriyet Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri İstanbul Outlet Park İş Merkezi, Giriş Kat, No:280, Beylikdüzü / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet sağlayabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ