Elfo Stüdyo

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Yurt dışı çekimi

Elfo Stüdyo Hakkında

Elfo Stüdyo düğün günün için muhteşem dış çekim manzaraları önünde en güzel anları yakalıyor. Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet veren stüdyo sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile de tercih edebilirlik seviyesini arttırıyor. Tüm hizmetler için belirlenen fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen mekan ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim:

Elfo Stüdyo Dış Çekim Olanakları

Elfo Stüdyo tercihine uygun olarak hizmetler sunuyor. Ekip, en yeni tendleri takip ederek son teknoloji kamera sistemleri ile çekimler gerçekleştiriyor. Doğa manzarasından tarihi çekim mekanlarına kadar A’dan Z’ye dilediğin her yer dış çekim mekanı olarak kullanılabiliyor.

Dilediğin konsept çekimlerinden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Çekim öncesinde gelin ve damat adayları ile yapılan görüşmeler sonucunda belirlenen planlamalar doğrultusunda hareket ediliyor. Sadeliğin şıklığı ilkesini benimseyen ekip en doğal anları yakalıyor.

Elfo Stüdyo çekimleri sadece Ankara’da değil dilediğin tüm illerde gerçekleştirilebiliyor. Firma ayrıca yurt dışında da verdiği hizmetler ile farklılaşıyor. Ortaya en etkileyici karelere sahip düğün albümleri çıkartılıyor.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, nişan, katalog ve farklı konsept çekimleri gibi birçok farklı seçenekte hizmet sunuluyor. İkonik mimari eserler ya da masmavi sahiller, sen hangi manzarada, hangi ülkede istersen orada çekim yapılabiliyor.

Elfo Stüdyo Dış Çekim Fiyatları

Firma her bütçeye hitap edebilmek adına başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki çeşit paket seçeneğinde hizmet veriyor. Başlangıç paket fiyatları ise 1000 TL olarak belirleniyor.

Stüdyo yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi almak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Elfo Stüdyo Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya mevkiinde hizmet veren firmaya ulaşım sağlamak oldukça kolay. 185-7, 439, 287, 297-7 numaralı otobüs hatlarından veya M1-M2-M3 metro istasyonlarından faydalanabilirsin. Keçiören, Yenimahalle gibi çevre konumlara yaklaşık 60 dakikalık mesafede yer alan mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Tınaztepe Mevkii, Libya Caddesi, Numara: 15, Çankaya / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi stüdyo çekimi, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, nişan, katalog ve konsept çekimleri için de firmadan hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten en az 3 hafta önce stüdyo ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İsteğe bağlı olarak Türkiye'nin tüm illerinde hizmet verilebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Albümler çekimden yaklaşık 2 hafta sonra teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ