Elisa Davet ve Balo Salonları

3D Sanal Tur

Elisa Davet ve Balo Salonları Hakkında

Düğün sürecinin ilk adımı ve ilk heyecanı şüphesiz söz töreni ile gerçekleşiyor. Söz ve nişan organizasyonu en köklü bir o kadar anlamlı geleneğimiz oluyor. Ebediyet temennisiyle bağlayan tören Elisa Davet ve Balo Salonları bünyesinde gerçekleştiriliyor. İstanbul Ümraniye söz ve nişan mekanı 750 araçlık kapasite, 30 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sunuyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Elisa Davet ve Balo Salonları söz törenin için tüm davetlilerini çağırabileceğin bir kapalı alan sunuyor. 750 kişilik mekan kapasitesine ek olarak 150 araçlık otopark hizmeti de İstanbul söz ve nişan salonu içerisinde bulunuyor. Şehir merkezinde yer alan engelli girişine uygun davet salonu yüksek tavanı kolonsuz oluşu ile dikkat çekiyor. Vazo, yapay çiçeklerle oluşturulan şamdanlar supla ile birlikte kullanılıp mekan şıklığını artırıyor. Sandalye ve masa örtülerinde ise tezatlıkla uyum yakalanıyor. Sandalye senin seçimlerin doğrultusunda süsleniyor.

Sunulan Olanaklar

Elisa Davet Salonu, söz ve nişan töreni içerisinde ilk dans, yüzük ve pasta kesme törenleri yer alıyor. Yemekli nişan organizasyonları için catering servisi bulunuyor. Servis ve hizmet elemanları da tecrübesi ile sorunsuz bir gece yaşatıyor. Söz ve nişan salonu organizasyon sorumlusu ile etkinlik planlama, menü tadımı gerçekleştirebiliyorsun. Unutulmaz gecelere ev sahipliği yapan söz ve nişan salonu, anıların hatıra kalsın diye fotoğraf ve video çekimi de yapıyor. Elisa Davet ve Balo Salonları bünyesinde gerçekleştireceğin söz nişan organizasyonu ve kına gibi diğer özel günlerinde de bu mekanla çalışabilirsin.

Elisa Davet ve Balo Salonları Fiyatları

İstanbul Ümraniye davet salonları arasında yer alan kapalı davet alanı uygun fiyatlar sunuyor. Mekanın hafta içi fiyatları kokteyl için 30 TL, yemekli davet için 80 TL’den başlıyor. Hafta sonu için başlangıç fiyatı kokteylde 50 TL, yemekli menüde 100 TL oluyor. Detaylı fiyat listesi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Ümraniye’deki Elisa Davet Salonu şehir merkezinde kalan konumu sayesinde davet salonuna kolay ulaşım sağlanıyor. Otobüs, dolmuş ve metro ile davet mekanına gidebiliyorsun. Çekmeköy ve Madenler durakları salona 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. İstanbul kapalı davet salonu için açık adres ise şöyle: Madenler, Serencebey Caddesi, No:52, 34776 Dudullu OSB/Ümraniye/İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ