Eliz Band

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
15.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kanto hizmetleri
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Eliz Band Hakkında

Muğla ilinde hizmet veren Eliz Band; düğün orkestrası ile sana unutulmaz bir düğün vaat ediyor. Uzun yıllardır sahnelerde olan düğün orkestrası, mükemmel müziklerle ve interaktif sahne performanslarıyla seni büyülüyor. Firmanın paket fiyatları ise 10.000 TL’den başlıyor ve etkinliğe göre değişiyor.

Düğün Orkestrasının Özellikleri

Hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan Eliz Band, işini severek yaptığı için herkesin beğenisini topluyor. Hepsi ayrı değerli olan ekip üyeleri, yapılan planlama toplantısında senin isteğine ve etkinliğine göre bir çalma listesi düzenliyor. Etkinliğiniz böylece hem çok konuşuluyor, hem de yıllarca akıllardan silinmiyor.

Orkestra sadece düğünlerde değil; açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü organizasyonlarda da sahneye çıkıyor. Seni en mutlu anlarında yalnız bırakmıyor.

Ayrıca; grubun hazır olması için etkinlikten 4 hafta önceden orkestrayla iletişime geçmen gerekiyor. Randevu alınması ve gerekli olan ekipmanların hazırlanması için grupla daha önceden iletişime geçerek, gerekli planlamayı yapabilirsin.

Düğün Orkestrasının Sunduğu Olanaklar

Eliz Band, repertuarlarındaki farklı diller ve müzik türleriyle de dikkat çekiyor. Türkçe dışında; İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Almanca gibi değişik dillerde de şarkı söylüyorlar.

Çaldıkları müzik türleri ise; Türkçe veya yabancı pop, oyun havaları, rock, elektronik, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk/fantezi, klasik, caz blues, hip hop, funk ve konsept müziklerdir. Konsept müziğin içinde de; 70’ler/80’ler/90’lar nostaljisi, Karadeniz-Latin-Balkan-Grek müzikleri ve Flamenko-Tango müzikleri de bulunuyor.

Dilediğin dilde ve müzik türünde icra ettikleri sanatları sayesinde; unutulmaz bir düğün imkanı seni bekiyor. Böylelikle en mutlu günlerinden birini sevdiklerinle doyasıya kutlayabilir ve sevdiğin şarkıları, dans ederek söyleyebilirsin.

Eliz Band Düğün Orkestrası Fiyatları

Orkestranın fiyatları katıldıkları etkinliklere ve sunulan olanaklara göre değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla etkinlikte yer alıyorlar.

Orkestranın, DüğünYardımcısı.com’a sunduğu özel fiyatları görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli fiyatlara ulaşabilirsin.

Eliz Band Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla ilinde hizmet veren firmaya; özel aracınla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilmen mümkün.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Barkovizyon ve led ekran, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman temini, kanto hizmeti, müzik grubu, orkestra, ses, şık ve sahne sistemlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Dans grupları, davul şovu, DJ temini, fasıl grupları, karşılama grupları, kendi müzik listesini oluşturma gibi hizmetleri içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı hizmet, düğün konseptine uygun kostüm, çifte özel beste ve şarkı listesi gibi hizmetler sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Orkestra sadece düğünlerde değil; açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü organizasyonlarında da sahneye çıkıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ekipmanların ve grubun hazır olması için etkinlikten 4 hafta önceden orkestrayla iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Muğla, İzmir, Aydın illerinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ