Elizi Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah alanı

Elizi Organizasyon Hakkında

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Elizi Organizasyon ile eşsiz ve şık bir düğün organizasyonuna adım atabilirsin. Dilediğin süsleme ve dekor seçeneklerinden faydalanarak şık ve unutulmaz bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Firmanın düğün organizasyon paket fiyatları 2500 TL’den başlıyor.

Elizi Organizasyon Hizmetleri

Firma pek çok özel günü kişiye özel olarak ölümsüzleştiren düzenleme, süsleme, dekor ve profesyonel ekip sayesinde tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Sevdiklerinle eğlenceni paylaşmanın ve ölümsüz kılmanın en kolay yollarından biri olan barkovizyon yayını hizmetini organizasyon firmasından temin edebilirsin. Dilersen pakete dahil edebileceğin profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmetiyle eşsiz fotoğraflar ve sonsuza uzanan hikayenin video kaydını oluşturabilirsin.

Şüphesiz düğün organizasyonu yapan her çiftin titiz davrandığı konulardan biri de müzik seçimi ve gecenin en önemli kaynağı olan ışık-ses sahne hizmetidir.  Elizi Organizasyon ile gönül rahatlığıyla düğün gecende kaliteli ses ekipmanları ve sanatçı temininden yararlanarak eğlencenin tadına varabilirsin.

Olanaklar

Firmanın hizmetleri sadece bunlardan ibaret değil tabii ki. Dilediğin gibi dekore edebileceğin mekanı etkinlik sorumlusuna bildireceğin süsleme ve tema seçenekleri sayesinde sana özel hale getirebilirsin. Deneyimli ekibi ile organizasyonun kusursuz işleyişinden emin olabilir ve istediğin her temayı hayallerindeki gibi şekillendirebilirsin.

İstanbul’un önde gelen organizasyon firmalarından olan Elizi Organizasyon ile ulaşabileceğin hizmetler sayesinde masal gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilir ve isteklerin doğrultusunda oluşturulacak temanın keyfini çıkarabilirsin. Hayalindeki düğün konseptine Elizi ekibi ile birlikte kavuşabilirsin.

Elizi Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Firma farklı içeriklerle hazırlanan her bütçeye ve zevke uygun düğün paketlerine sahip. Düğün organizasyonu fiyatı başlangıç paketinde 2.500 TL, her şey dahil pakette 5.000 TL’dir. Firmanın paket fiyatları alınan hizmetlere ve davet gününe göre değişkenlik gösterebilir.

Nasıl Gidilir?

Elizi Organizasyon İstanbul’da Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Toplu taşıma ile ya da bireysel araçla kolay ulaşılabilecek bir konumdadır.  Firmanın açık adresi şöyledir: Bağdat Caddesi, Feneryolu Mahallesi, Trak Apartmanı 149/9, 34724 Kadıköy / İstanbul.

Düğün Yardımcısı çiftlerine özel kampanya ve indirimlerden yaralanmak için “Teklif Al” butonuna tıklaman ya da ücretsiz danışma hattını araman yeterli olacaktır.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Konsept ve tema geliştirme ile demo masa hizmetlerini içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan giydirme, pasta, süsleme ve dekor, fotoğraf ve video, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, havai fişek, davetiye, catering hizmeti, kına gecesi, kına tahtı kiralama, sanatçı, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, çiçek ve barkovizyon hizmetlerini bulundurmakta.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında hizmet, demo masa, konsept ve tema geliştirme ek seçeneklerinden faydalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonunun yanı sıra açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower,sünnet düğünü, doğum günü, parti, piknik gibi organizasyonları da gerçekleştirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 ay önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Şamdan seçenekleri, özel konsept, gelin yolu, çiçek süsleme, mekan giydirme ve supla modelleri gibi seçenekler bulunmakta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selvi Utkular
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ