Elizi Organizasyon

2024 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı

Elizi Organizasyon Hakkında

Elizi Organizasyon, evlilik teklifi organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan firma, şehrin dört bir yanına hizmet verebiliyor. Kusursuzsuz bir evlilik teklifi için ihtiyacın olan tüm detayları temin edebileceğin firmanın fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Elizi Organizasyon Hizmetleri

Evlilik teklifi organizasyonu başından sonuna kadar oldukça özen ve planlama gerektirir. Evlilik teklifi mekanları, organizasyon, müzisyenler ve süsleme gibi detaylarda bir profesyonel ile çalışmakta her zaman fayda vardır. Elizi Organizasyon ekibi, bu özel organizasyonunu tüm detayları ile planlar.

Elizi farkıyla İstanbul’daki en romantik evlilik teklifi mekanlarını keşfedebilirsin. Firmanın anlaşmalı olduğu mekanlarda veya kendi tercih ettiğin bir noktada teklifini gerçekleştirebilirsin. Teklif mekanının süslemesinde firmanın profesyonellerine güvenebilirsin. Konsept süsleme konusunda istek ve taleplerini organizasyon sorumlularına iletebilirsin.

Olanakları

Elizi Organizasyon olanakları elbette yalnızca bunlarla da sınırlı kalmıyor. Romantik bir evlilik teklifinin olmazsa olmazları arasında yer alan müzik için de birbirinden farklı alternatifler sunuluyor. Dilersen sevgilin ile en sevdiğin parçalardan oluşan bir şarkı listesi hazırlayıp ekibe iletebilirsin. Dilersen canlı müzik ile teklifini unutulmaz kılabilirsin. Keman, solist ve flüt gibi enstrumanlar eşliğinde benzersiz bir teklife imza atabilirsin.

Evlilik teklifi organizasyonunun için mekana geçiş esnasında Elizi Organizasyon farkıyla araç kiralama hizmetinden de yararlanabilirsin. Firmanın sunduğu seçkin hizmetler arasında yer alan şoförlü araç kiralama hizmeti mekana konforlu bir ulaşım sağlayabilirsin.

Firma aynı zamanda evlilik teklifi organizasyonuna özel barkovizyon hizmeti de sunuyor. Sevgilinle en mutlu anlarınızın fotoğraflarından oluşan slayt gösterisini barkovizyon eşliğinde sunabilirsin. Eğer evlilik teklifini romantik bir yemekle taçlandırmak istersen firmanın catering hizmetinin de bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Elizi farkıyla evlilik teklifi organizasyonu için birbirinden cazip paket seçeneklerini değerlendirebilirsin. Standart ve her şey dahil olarak ayırabileceğimiz bu paketlerde romantik bir teklifin olmazsa olmaz tüm detaylarını bulabilirsin. Standart paket ile teklifte bulunacaksan 2500 TL, her şey dahil bir paket tercih edeceksen 5000 TL’den başlayan fiyatları olduğunu hatırlatmak isteriz.

Elizi Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Elizi, İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi ilçelerinden Kadıköy’de hizmet veriyor. Şehrin iki yakasından da toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Dilersen sayfamızın sağ bölümünde bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak detaylı yol tarifi alabilir veya evinin rahatlığında firma ile iletişime geçebilirsin. Firmanın açık adresi ise şöyle;

Bağdat Caddesi Trak Apartmani 149/9 Feneryolu – Kadıköy / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan temini, süsleme, müzisyen hizmeti, yemek veya ikram servisi barkovizyon, araç kiralama ve pasta hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Fotoğrafçı temini ve havai fişek gösterisi sunabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü ve baby shower organizasyonları için hizmet verebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Evlilik teklifi organizasyonunuza özel konsept süsleme seçenekleri bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Firma yemek veya ikram servisi sunabiliyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Firma orkestra ve müzisyen temini sağlıyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Firma fotoğrafçı ve kameraman temini sağlayabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selvi Utkular
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ