Elizi Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Mum

Elizi Organizasyon Hakkında

Bir gece gerçekleştirmek istediğinizde bir işle uğraşmak istemiyor musunuz? Düzenlemek istediğiniz nişan organizasyonu harika geçsin istiyorsanız; Elizi Organizasyon size yeter! İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren firma, organizasyon fiyatları ile de oldukça çiftlerin dikkatini çekiyor. 2500 TL’den başlayan fiyatları ile nişan organizasyon firması hakkındaki detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsin.

Nişan Organizasyonu Olanakları

Elizi Organizasyon, düzenlediği organizasyonlarda sunduğu hizmetler saymakla bitmiyor. Sunduğu sınırsız ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan nişan organizasyonu firması İstanbul’un sayılı şirketleri arasında yer alıyor.

Şehir dışında hizmet vermesiyle de tercih edilen organizasyon şirketi aynı zamanda demo masa ve konsept/tema geliştirme konularında da oldukça iyi. Organizasyon tarihinden 4 hafta öncesinde iletişime geçmen halinde daha rahat şekilde nişan organizasyonu düzenleyebiliyorsun. Bu sayede bir aksaklık yaşamadan harika bir organizasyon gecesi geçirme şansına sahip oluyorsun.

Elizi Organizasyon’un verdiği hizmetler içinde; nikah şekeri, havai fişek, davetiye ve fotoğraf/video hizmeti de bulunuyor.. Ayrıca sağladığı catering hizmetiyle de farklılaşan nişan organizasyonu firması; DJ, LCV hizmeti ve süslemeleri ile harika bir atmosfer yaratıyor.

Tüm bu olanaklara ilave olarak ışık ve ses hizmetiyle de ön plana çıkan mekanda kapalı çadır, çiçek ve barkovizyon da bulunuyor. Sade, modern ve zamanın trendlerine uygun olarak organizasyon stili düzenleyebilen Elizi Organizasyon ile mutlu bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsun.

Nişan organizasyon firmasının sunduğu olanaklar hakkında daha detaylı bilgi almak için tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimiz ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hizmet Yelpazesi

Elizi Organizasyon sayesinde birçok alanda organizasyon gerçekleştirebiliniyor. Nişanından sünnetine, doğum günlerinden kurumsal etkinliklere kadar birçok organizasyonda rol oynuyor. Ayrıca baby shower, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve piknik gibi organizasyonlarda da etkili bir rol oynuyor.

Gerçekleştirdiği geçmiş organizasyonlar sayesinde belli bir tecrübe etmiş elemanları sayesinde memnun kalacaksın. Ayrıca güler yüzlü ve anlayışlı olmaları sayesinde güzel bir uyum yakalayabiliyorsun.

Elizi Organizasyon Fiyatları

Nişan organizasyon firmasını fiyatları yararlanmak istediğin hizmetleri içeren paketlere göre belirleniyor. Mekan ve masa süslenmesi gibi standart hizmetleri içeren başlangıç paketi fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Daha kişiselleştirilmiş hizmetler ile birlikte bu fiyat 5000 TL oluyor.

Nişan organizasyon firmasının DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunduğu kampanyalardan yararlanmak ister misin? “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak firmanın avantajları ile daha yakından tanışabilirsin.

Elizi Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Elizi Organizasyon ile yüz yüze görüşmek isteyerek daha fazla bilgi almak isteyebilirsin.. Göztepe Parkı’na 3 dakika mesafede olan nişan organizasyon firması aynı zamanda Feneryolu İstasyonu’na 5 dakika mesafede yer alıyor. Toplu taşıma ile de ulaşımını sağlayabileceğin şirketin açık adresi şu şekildedir:

Bağdat Caddesi, Trak Apartmanı, 149/9 Feneryolu, Feneryolu Mahallesi, 34724, Kadıköy/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering, Balayı, Dekor, DJ, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Süsleme, Sanatçı, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Çiçek, Barkovizyon

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında hizmet, Demo masa, Konsept/Tema Geliştirme

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında hizmet verilmekte

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Sade, modern ve zamanın trendlerine uygun seçenekler mevcut

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selvi Utkular
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ