Ella Garden

2024 Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

İkramlık

Ella Garden Hakkında

Ella Garden orman içindeki konumu ve doğayla bütünleşmiş manzarası ile evlilik teklifini masalsı bir hale getiriyor. İyi ki burayı seçmişim demen için profesyonel ekibiyle kusursuz hizmet sunuyor. Ankara Gölbaşı konumunda bulunan bu mekan, Hamaklı Bahçe olarak da biliniyor. Ella Garden evlilik teklifi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Çok sayıda konuğun evlilik teklifine şahit olmasını istiyorsan Ella Garden’ı tercih edebilirsin. Kır bahçesi 10 dönümlük geniş arazisinin üzerine kurulu olan bu mekan, kokteyl düzeninde 2000 kişiye kadar organizasyonlar düzenlemeni sağlıyor. Bu sayede evlilik teklifi organizasyonuna tüm sevdiklerini gönül rahatlığıyla davet edebilirsin.

Ella Garden davetli sayına göre oturma planını hazırlıyor. Uzun masaları sayesinde tüm davetlileri aynı masada buluşturuyor. Beyaz masalar ve sandalyeler en güzel çiçeklerle süsleniyor. Olumsuz hava koşullarında da kapalı alan sayesinde herhangi bir erteleme yapmana gerek yok. 200 kişilik kapasiteye sahip olan kapalı mekanda dört mevsim evlilik teklifi yapabilirsin.

Ayrıca 250 araçlık otopark sayesinde park yeri aramana gerek kalmıyor.
Evlilik teklifi yanında nişan, kına, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni, açılış ve kurumsal etkinlik organizasyonlarına da hizmet veriyor.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Olanakları

Ella Garden tahsis ettiği organizasyon sorumlusu ile birlikte planlama yapmanı sağlıyor. Dışarıdan organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı getirmene de izin veriyor. Bu sayede bu mutlu günün kusursuz gerçekleşmesi için memnuniyet odaklı çalışıyor.

Yemekli bir davet vermek istersen tadım yaparak menüler oluşturmanı sağlıyor. Damak tadına göre menüler oluşturmanı mümkün kılıyor. Vejetaryen ve çocuklara özel menüler hazırlayarak herkesin mutlu olması için hizmet ediyor.

Otopark hizmetinin yanında vale hizmeti de sağlayarak işleri kolaylaştırıyor. Kısaca Ella Garden senin fikirlerini değerlendirip maksimum özgürlüğü sunuyor.

Ella Garden Evlilik Teklifi Fiyatları

Mekan manzarası ile olduğu gibi fiyatları ile de memnuniyet sağlıyor. Seçimlerine göre fiyatlarda esneklik sağlıyor. Kokteyl menü tercih etmen halinde kişi başı fiyatları 50 TL ile 80 TL arası değişiyor.

Yemekli menü tercih edersen hafta içi fiyatları kişi başı 50 TL ile 80 TL arasında belirleniyor. Hafta sonu fiyatları ise 50 TL ile 100 TL arasında seçimlerine göre değişkenlik gösteriyor.

Ella Garden fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilir veya ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Ella Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet veriyor. Mekana özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Otobüs tercih etmen halinde 192 numaralı otobüsü kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

İncek Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Sakarya Caddesi No:6 Gölbaşı / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi kokteyl menü ve müzik, sahne, ışık hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket yemekli menü, masa ve sandalye süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, orkestra ve organizasyon sorumlusu hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik ek avantajları arasındadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifi haricinde; düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni, açılış ve kurumsal etkinlik organizasyonlarına da hizmet veriyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1 adet açık kır bahçesi alanı, 1 adet kapalı alan mevcuttur. Kır bahçesi 2000 kişiye kadar, kapalı alan 200 kişiye kadar kapasite sunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemekli veya kokteyl menü seçenekleri vardır. Kokteyl menü pasta, ikramlar ve meşrubatlar içeriyor. Yemekli menü et veya tavuk seçeneklerini içeriyor. Çocuklara özel menüler de yer alıyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Gölbaşı lokasyonundadır. Orman, kır bahçesi manzaralıdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ