Eltes Güneşi Stüdyo

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Eltes Güneşi Stüdyo Hakkında

Düğün gününün en önemli unsurlarından biri de kendini en mutlu ve en güzel hissetmeni sağlayacak bir gelin saçı modeli. İstanbul, Ümraniye konumunda iyi bir kuaför ve makyaj artisti arayışı içindeysen artık buna bir son verelim istedik. Eltes Güneşi Stüdyo, 600 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile seni bekliyor!

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Modelleri

Kuaför ile yapacağın ön toplantıda sana birçok saç modeli ve makyaj önerisi sunuluyor. Düğünü yapacağın mekan, konsept ve gelinlik modeline göre en uygun saç modelini beraber seçiyorsunuz. Saç tasarımlarda duvak ve taç kullanımına uygun modellerde tercih edebilirsin. Ayrıca farklı bir gelin olmak istersen saç aksesuarları da kullanabilirsin.

Gelin makyajı ise yüz şekli ve göz rengine en yakışacak olan modelde yapılıyor. İster doğal güzelliğini ortaya çıkaracak sade bir makyaj, istersen de gece davetlerine uygun çarpıcı bir makyaj… Kaliteli ve hijyenik malzemeler kullanılarak yapılan makyaj, uzun süre dayandığı gibi cilt sağlığını da tehlikeye atmıyor.

Studio Kuaför Eltes Güneşi Olanakları

Ümraniye ilçesinde bulunan kuaför salonunda istediğin tüm hizmetleri bulabilirsin. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra nişan, kına, mezuniyet gibi özel günlerde ve sünnet anneleri için de saç tasarımı yapıyorlar. Ayrıca farklı bir alanda tesettür bölümü de bulunuyor.

Eltes Güneşi Stüdyo, her şey dahil paketlerinde; porselen makyaj, takma kirpik, manikür, pedikür, epilasyon gibi hizmetleri de beraberinde sunuyor. Düğün mekanın veya evde hizmet verdiği gibi talebe göre şehir dışına da gelebiliyor.

İmkanlar hakkında ayrıntılı bilgi almak, aklına takılan her sorunun cevabını bulmak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin. DüğünYardımcısı.com asistanları sana yardım etmeye her zaman hazır!

Eltes Güneşi Stüdyo Ümraniye Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Firmanın gelin saçı ve makyajı için belirlediği başlangıç fiyatları 600 TL’den başlıyor. Seçeceğin hizmet paketine göre değişen fiyatlar hakkında net bir bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Eltes Güneşi Stüdyo Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Ümraniye konumunda bulunan kuaför salonuna merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşabilirsin. Ön görüşme yapıp örnek modelleri incelemek istersen, açık adresi ise şu şekilde;

Yukarı Dudullu Baraj Yolu Caddesi, No:17, Ağaoğlu Eltes Güneşi, Ümraniye / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini kapsıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi ise saç ve makyaj tasarımının yanında manikür, pedikür, el ve ayak masajı, takma kirpik uygulaması, cilt ve saç bakımı, kaş tasarımı ve epilasyon hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ya da düğün mekanında hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan ve söz, mezuniyet gibi tüm özel günlerde saç ve makyaj tasarımı için Eltes Güneşi Stüdyo'yu tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Kuaför salonu, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ