Enn Pasta

2024 Düğün Pastası Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Tema / konsept tasarımı
Konsepte özel pasta tasarımı

Enn Pasta Hakkında

Hayatının en özel günlerinde Enn Pasta hep seninle. Yaptığı düğün pastası, nişan pastası, doğum günü pastası gibi yaş pastalarla dillere destan olan Enn Pasta, tadı ile de davetlilerini büyüleyecek. Merkezi İzmir’in Urla ilçesinde olan firma, istediğin takdirde Türkiye’nin her yerine hizmet verebilir. 500 liradan başlayan paket fiyatları ile en muhteşem pastaları bulabileceğin firma hakkında ayrıntılı bilgileri edinmek için yazımıza göz at!

Enn Pasta Düğün Pastası Çeşitleri

Düğün denince aklımıza gelen en önemli ayrıntılardandır yaş pasta. Sadece düğünlerde değil aynı zamanda kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, nikah-söz, öğretmenler günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı gibi çeşitli kutlamalarda da şeker hamuru ve yenilebilir gıda boyası ile hazırlanan Enn Pasta’dan yardım alabilirsin.

Konsepti ve içeriğini senin belirlediğin bu pastalar, temaya uygun renk ve dekorasyon malzemeleri ile süslenerek, misafirlerinin hem göz zevkine hem de damak zevkine uygun hale getiriliyor. Böylece yaş pasta sektörüne bir farklılık getiren firma, Urla’daki ilk üç boyutlu pasta üreticisi haline geliyor. Firmanın sana sunduğu konsept seçeneklerinden bazıları, süper kahraman, prenses, hayvan figürleri, çeşitli çiçek süslemesi ve çizgi film karakterleri olarak belirtebiliriz.

Enn Pasta’da Şeker Çeşitleri

Enn Yaş Pasta, sadece düğün pastası üretmekle kalmıyor, yenilebilir şeker hamuru ve yenilebilir gıda boyalarıyla hazırlanan üç boyutlu şekerler de üretiyor. Bu şekerler de istediğin ebatta ve arzu ettiğin aromayla senin beğenine sunuluyor. Çubukların ucuna geçirilerek üretilen şekerlerin yanında, ayrı ayrı minik paketler içinde konuklarına ikram edebileceğin şeker çeşitleri de mevcut.

Enn Pasta Düğün Pastası Fiyatları

Sevgililer günü, anneler günü gibi kimi özel günlere has oldukça indirimli yaş pastalar tasarlayan firmanın indirimsiz fiyatı, seçeceğin pasta tarzına, büyüklüğüne ve içeriğine göre değişiyor. Düğün için hazırlanacak yaş pastalar hakkında bir fiyat belirtmek gerekirse, başlangıç paketinin 500 liradan başladığını söyleyebiliriz. Evlere servis ve masa dizayn hizmetinin dahil olduğu her şey dahil paketlerin fiyatı ise 1000 liraya kadar çıkabiliyor.

Ulaşım

Üretim yeri İzmir Urla olan bu şahane yaş pastalar ve şekerler için evlere teslim seçeceği bulunuyor. Ancak, yine de Enn Pasta üretim merkezine uğramak istersen, Urla’ya uğramanı tavsiye ederiz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Pasta tasarımı ve süsleme hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Konsept pasta, kişiye özel pasta tasarımı, yenilebilir sim ve şeker hamurlu pastalar, muffin, cupcake, kurabiye seçenekleri ve tasarımı hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Eve teslim sipariş hizmeti sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sadece yaş pasta üretimi yapan Enn Pasta, istediğin renk ve temada olabilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Enn Pasta İzmir genelinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İstediğin konsept ve figüre göre sınırsız dekorasyon seçeneği mevcut.

Sipariş teslim süresi?

Ortalama 2 gün içinde siparişin elinde oluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Evren Dağdeviren
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ