Er Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Er Organizasyon Hakkında

Eğer sen de unutulmaz bir kına gecesi yapmak istiyorsan Er Organizasyon seninle. Üstelik firmadan yardım almak için İstanbul’da olmana da gerek yok. İstanbul, Güngören merkezli organizasyon firması şehir dışında da kına organizasyonu gerçekleştiriyor. Paket başlangıç fiyatları ise 5000 TL olarak belirleniyor. Ayrıntılı bilgi için içeriğimizi inceleyebilirsin. 

Kına Organizasyonu & Olanakları

Firma, sunduğu catering hizmeti ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Eksiksiz bir kına gecesi için birbirinden lezzetli menüler sana sunuluyor. Özel menü seçeneklerinden de diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler bulunuyor. Üstelik dilersen tadım ve değişiklik de yapabiliyorsun. 

Er Organizasyon firması, rüyalarındaki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirebilmen için tüm imkanları sunuyor. Firmayı diğer organizasyon firmalarında ayırın en önemli imkanı ise araba kiralama olanağı. Etkinliği gerçekleştireceğin mekan girişini mekanın sunduğu araç ile yapabilirsin. 

Hizmet Yelpazesi ve Ayrıcalıkları

Er Organizasyon, uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği yıllar boyunca yüzlerce kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, doğum günü ve baby shower gibi etkinlikler düzenlemiş. Sen de kına dışında diğer organizasyonların için de organizasyon firmasını tercih edebilirsin. 

Günümüzde de popülerleşen kır kınası ve Osmanlı konseptli kına organizasyon etkinlikleri gibi birçok farklı konseptte davetler düzenleyebilirsin. Aynı zamanda organizasyonda istediğin tema ve dekorasyon ürünleri firma tarafından temin ediliyor. Kişiye özel tasarım seçeneği olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Er Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi organizasyon fiyatları organizasyon firması özelinde başlangıç ve her şey dahil paketlere ayrılıyor. Başlangıç paketini tercih edersen fiyatı ortalama 5000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paketi tercih edersen de onun fiyatı ise 7000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Danışman servisimizden paket içeriklerini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsin. Organizasyon firmasının fiyatları hakkında daha net bilgi edinmek istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Er Organizasyon Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Firma, İstanbul Güngören ilçesinde faaliyet gösteriyor. Firma ile kına organizasyonu için yüz yüze görüşmek istersen metrobüs, tramvay, metro, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma hatlarını kullanabilirsin. Kına organizasyonu firmasından randevu almak için DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile ücretsiz iletişime geçebilirsin. Firmaya gitmek için açık adres ise şöyle:

Merkez Mahallesi, Bayrampaşa caddesi, Leylan Apartmanı No: 37 / B Güngören / İstanbul

Eğer sen de unutulmaz bir kına gecesi yapmak istiyorsan Er Organizasyon seninle. Üstelik firmadan yardım almak için İstanbul’da olmana da gerek yok. İstanbul, Güngören merkezli organizasyon firması şehir dışında da kına organizasyonu gerçekleştiriyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa süsleme, gelin tagı ve hediyelik gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, dj ve orkestra, kına gecesi, fotoğraf ve video, mekan giydirme, anı defteri, süsleme ve dekor, pasta, nikah şekeri, servis ve hizmet elamanı hizmetlerini içermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonunun yanı sıra kına gecesi, nişan, evlilik teklifi, doğum günü, mezuniyet ve baby shower gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dilediğiniz organizasyona göre süsleme, dekor ve tema revize edilebilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Halime Er
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ