Erdem Erol Kuaför

Olanaklar

Gelin başı yapımı
Saç bakımı
Saç provası

Erdem Erol Kuaför Hakkında

Ankara Çankaya bölgesinde hizmet veren Erdem Erol Kuaför, düğün gününde gelin adaylarını hayallerine kavuşturuyor. Göz alıcı gelin saçı ve gelin makyajı için doğru adreste olduğundan emin olabilirsin. Uzman ekibi ile birlikte seni bekliyor. Çeşitli olanakları, kampanyaları ve fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Seni daha fazla merakta bırakmadan diğer detaylara geçelim.

Erdem Erol Kuaför Hizmet Yelpazesi

Göz alıcı gelin saçı ve makyajının yanında diğer özel günlerin için de hizmet veriyor. Söz töreninden nişana, kına gecesinden mezuniyet törenine kadar her mutlu anında yanında oluyor. Uzman ekibi sayesinde her şey eksiksiz bir şekilde oluşturuluyor. İstersen cilt ve saç bakımı hizmetinden de yararlanabilirsin.

 Gelin Saçı ve Makyajı Uygulaması

Prova seçeneği sayesinde düğün gününde kusursuz olabilirsin. Gelin saçı için istediğin modeli seçme şansın bulunuyor. Ancak en çok tercih edilen modelleri soracak olursan: çiçekli gelin saçları, örgülü saç modelleri, su dalgası ve dağınık topuz olarak sıralanıyor. Erdem Erol Kuaför bünyesinde sıklıkla tercih edilenler arasından seçebileceğin gibi farklı bir model de seçebilirsin.

Saç modeline karar verirken gelinlik modelin, konseptin ve yüz hatların da göz önünde bulunduruyor.  İstediğin saç aksesuarını da ekleyebilirsin. Her şey tamam olduğuna göre son bir dokunuş olarak gelin makyajı kalıyor. Gelinliğin ve saç modelin ile uyumlu istediğin tonlarda çok şık bir makyaj uygulanıyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Kuaför Erdem Erol, seçmiş olduğun saç modeli ve makyaja göre farklı paket fiyatları sunuyor. Ancak kendi konseptine uygun en güncel fiyatı öğrenmek istersen, hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Dilersen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak da daha detaylı bilgi alabilirsin.

Kuaför Erdem Erol Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya bölgesinde hizmet veren firma için ulaşım oldukça kolay. Şehir merkezindeki konumu sayesinde toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin.

Birçok otobüs hattı salonun yakınından geçiyor. Kendi aracın ile de rahatlıkla ulaşabileceğin konumda yer alıyor. Kuaför ekibi ile görüşüp fikir almak istersen, açık adresi şu şekilde:

Bağcılar, Vedat Dalokay Caddesi No:93, 06670 Çankaya/Ankara

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı tasarımı, gelin makyajı, cilt bakımı, saç bakımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Cilt bakımı ve saç bakımı gibi hizmetleri yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gibi tüm özel günlerin için saç tasarımı ve makyaj hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya bölgesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ