Erdem Kıramer Kadıköy

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Erdem Kıramer Kadıköy Hakkında

Hayalini kurduğun gelin saçı ve makyajına Erdem Kıramer Kuaför ekibi ile ulaşabilirsin. Üstelik Kadıköy ilçesindeki salonu ile hizmet veren kuaför aynı zamanda evlerde de hizmetini taşıyabiliyor. Hem de 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile. Bu fırsat kaçmaz diyelim ve yararlanabileceğin diğer olanaklardan bahsedelim.

Hakan & Arda Kuaför Fırsatları

Düğün günün için önceden randevu talebinde bulunarak 8 yakının ile birlikte kuaför salonunda rahat rahat, güle oynaya hazırlanabilirsin. Aynı zamanda keyfini iyice artıracak el ve ayak masajları yaptırabilir, cilt bakımı ile de parlayan bir gelin olarak kendini şımartabilirsin.

Erdem Kıramer Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Dilediğin gibi saç tasarımlarını düğün gününe özel olarak yaptırabileceğin Erdem Kıramer Kadıköy Kuaför, deneyimli makyöz ekibi ile de kusursuz bir görünüm elde elmeni sağlıyor. Topuz seçeneklerinden doğal dalgalara, romantik örgülere ve daha nicesine kavuşarak duvağına uygun olarak tasarlatabiliyorsun.

Aynı zamanda farklı gelin başı aksesuarlarını da tercih edebiliyorsun. Bu esnada makyöz tarafından yüz hatların inceleniyor. Sihirli dokunuşlar ile birlikte sana uygun tonda ve uygun türde bir gelin makyajı da yapılıyor.

İsteklerin doğrultusunda gelin saçı ve makyajı üzerine firma ile konuşmak istiyorsan danışmanlık servisi bir telefon kadar uzağında seni bekliyor.

Erdem Kıramer Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paket seçeneklerinden bütçene uygun olarak seçimler gerçekleştirebilirsin. Bu paketlerin ortalama olarak fiyatları ise 800- 1000 TL aralığında değişiyor. Aldığın extra hizmetler ile birlikte fiyatlarda atışlar olabiliyor.

İstersen hemen ücretsiz teklif al formunu isteklerin doğrultusunda doldurarak net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Böylece kuaför salonu ile anlaşmadan önce fiyatlarına hakim olabileceğin gibi indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Erdem Kıramer Hakan & Arda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren salona farklı ulaşım araçlarını kullanarak gidebilirsin. Kadıköy iskelesinden deniz yolunu tercih edebileceğin gibi kara yolu da iyi bir alternatif olabilir.

Firma ile randevu almak adına görüşme sağlamak istiyorsan hemen yukarıdaki numarayı kullanarak danışmanlık servisini arayabilirsin.

Bu görüşmeyi yüz yüze gerçekleştirmek istiyorum diyorsan da salonun açık adresi şu şekilde; Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi, No: 92, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile irtibata geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin ve organizasyonların için hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmetler veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ