Eski Büyükdere İskelesi

2023 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
300 TL
300 TL
Kokteyl
300 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
100

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yemek Servisi

Eski Büyükdere İskelesi Hakkında

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde hizmet veren Eski Büyükdere İskelesi çok eski yıllardan beri var olan bir tarihi düğün mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik Elchyn Catering ile tarihi mekanın dokusu daha da modernleşiyor. Gelin ve damat adayları tarafından sıklıkla tercih edilen mekanın kişi başı fiyatları ise 300 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Eski Büyükdere İskelesi, yeni sahipleri Elchyn Catering ile birlikte çiftlerin tercih ettiği tarihi düğün mekanı arasında yer alıyor. Mekan misafirlerini ağırlaman için iki adet davet alanı sunuyor.

Dilersen yaz aylarında açık hava düğün salonunda 250 misafirini tarihin yıldızlarla dans ettiği bir ambiyansta ağırlayabilirsin. Daha kalabalık düğün organizasyonların içinde mekanın 500 kişilik kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı davet alanını tercih edebilirsin.

Tarihi mekan deniz manzaralı gelin ve damat odasıyla da büyük beğeni topluyor. Böylece çiftler düğün hazırlıklarını Boğaz’ın büyüleyici manzarası eşliğinde gerçekleştiriyor.

Tarihi Düğün Mekanı Olanakları

İskele davetlilerin damak tadına hitap edebilmek için titizlikle ve profesyonelce çalışıyor. Diyabet, vejetaryen ve minik misafirler için çocuklara özel menü seçenekleri mevcut. Dilersen etkinlikten önce mekandan randevu alarak menü tadımı yapabilir ve içeriklerinde değişiklik talep edebilirsin.

Dört mevsim kusursuz organizasyonlar planlayabileceğin Eski Büyükdere İskelesi birçok hizmet sunuyor. Standart paket düğün anlaşmalarında düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi, ışık sistemi, sinevizyon, mekan süslemesi ve dj ses sistemi gibi etkinliklerin olmazsa olmazlarını sağlıyor.

Ayrıca mekan bünyesinde istersen ekstra alabileceğin hizmetler de mevcut! Teknede after party organizasyonu verebilir, vip araç hizmetinden yararlanabilir, hazırlık süreci için ayrılmış olan gelin odasını kullanabilirsin. Düğün alanında ihtişamlı bir giriş yapmak istiyorsan tekne ile mekana gelebilirsin. Yalnızca sen değil, davetlilerin de bu imkandan yararlanabiliyor.

Mekanın tarihi düğün olanakları hakkında daha detaylı bilgi almak için tamamen ücretsiz hizmet veren danışmanlık ve organizasyon ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

Eski Büyükdere İskelesi Tarih Düğün Mekanı Fiyatları

Mekanın tarihi düğün fiyatları ortalama olarak kişi başı 300 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl düğünlerinin başlangıç fiyatı olan bu rakam, yararlanmak istediğin ek hizmetler ile birlikte değişiyor. Elbette bu fiyat değişikliğindeki etkenler arasında hangi davet alanını tercih edeceğiniz, organizasyonunuzun günü ve davetli sayısı da yer alıyor.

Elychn Catering yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan avantajlardan yararlanmaya ne dersin? “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bütçene en uygun düğünü gerçekleştirebilirsin.

Eski Büyükdere İskelesi Nerededir?

Denize nazır muhteşem bir alanın seni karşılayacağı bu tarihi mekana ulaşmakta çok kolay. Toplu taşıma kullanmak istersen; otobüs ile 151, 41, 59RS, metro ile M2, dolmuş ile de Sarıyer – Beşiktaş güzergahını kullanman yeterli oluyor.. Özel aracı ile gelecek olan misafirleriniz mekanın otopark ve vale hizmetlerinden yararlanabilir. Mekanın açık adresi ise şöyle:

Büyükdere, Çayırbaşı Cad., No:150, Sarıyer/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Servis elemanı, catering ve tüm dekorasyon hizmetleri her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak mekan ile etkinlikten en az 2 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Organizasyonlar hem açık hem de kapalı davet alanı kategorisinde düzenlenebiliyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et menü, vejetaryen, vegan, diyabet, kosher, çocuklara özel menü seçenekleri servis ediliyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın sahne ekibi bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Meltem Seven
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ