Esra Altan

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Esra Altan Hakkında

Esra Altan Photography, İstanbul, Şişli ,lçesinde hizmet veren bir dış çekim düğün fotoğrafçısı. Nişantaşı merkez ve Beylikdüzü şubesiyle de profesyonel fotoğrafçılarla hizmet veriyor. Üstelik paket fiyatları da 1500 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili diğer tüm bilgiler ve paket içerikleri yazımızın devamında yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Düğün fotoğrafçılığı haricinde çeşitli hizmetleri bulunuyor. Doğum öncesi hamileliğin, doğum anı ve sonrasında en duygu dolu anlarında yanında oluyor. Bebeğinin büyüme aşamasında her halini rengarenk görüntülerle saklayabiliyorsun.

Dilersen doğum günü çekimleri ve aile fotoğrafların için de firmadan hizmet alabilirsin. Katalog ve konsept çekimleri de ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Esra Altan, her özel anında tüm profesyonelliğiyle yanında oluyor.

Firma; düğün gününü tören öncesinde tüm sevdiklerine duyurman için; save the date çekimleri yapıyor. Düğün sonrası eğlenceli pozlar çıkarmak için ise trash day hizmetleri veriyor.

Esra Altan Dış Çekim Olanakları

Alanında uzman ekip ile renkli dış çekim fotoğrafları gerçekleştirebilirsin. Dilersen doğa ile iç içe geçmiş huzurlu bir görüntüde dilersen de çiçeklerle oluşturulmuş bir arka planda… Dış çekim için oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuluyor.

Sadece İstanbul’da değil, birçok farklı ilde de çekim yapılabiliyor. Bu aşamada senin isteklerine göre hareket ediliyor. Tüm konsept planlamaları da aynı şekilde gerçekleştiriliyor.

DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçerek tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanabilirsin.

Esra Altan Dış Çekim Fiyatları

Firmanın birbirinde eşsiz kareleri için sunduğu paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Yaptığın seçimlere göre fiyatlar değişiklik göstererek şekilleniyor.  DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli.

Esra Altan Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firmanın fotoğraf stüdyosu, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde kolay bir şekilde ulaşım sağlamak mümkün oluyor. Toplu taşıma araçları ile ulaşmak istersen otobüs, metro ve dolmuş mekanın oldukça yakınından geçiyor. Kendi aracın ile de kolaylıkla ulaşabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde:
“Teşvikiye Mahallesi, Avukat Süreyya Ağaoğlu Soka, Numara:41, Şişli/İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

ekimlerin orjinal teslimi başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma; düğün klibi, düğün belgeseli, save the date, trashday, katalog, konsept ve düğün hikayesi gibi hizmetler de sunmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce firma ile iletişime geçmeni öneriyoruz

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyo, İstanbul'un Şişli ilçesinde konumlanmaktadır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel dekorasyon ve temalarda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekilen fotoğraflar 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ