Ezgi Düğün Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Ezgi Düğün Salonu Hakkında

Hayatının en özel anlarından olan düğün gününde her şeyin kusursuz olmasını istemek hakkın tabii ki. Bu mutluluğu ise en güzel ortamda yaşamalısın. Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde bulunan Ezgi Düğün Salonu, yıllardır çiftlerin güzel anlarında hizmet veriyor. Salonun fiyatları ise kişi başı olarak 10 TL’den başlıyor. Binlerce mutluluğu gören, konuğa hizmet veren ve müşterilerin memnuniyetini sağlayan düğün salonu, kusursuz ve profesyonel hizmet anlayışıyla sana çeşitli olanaklar da sunuyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Ezgi Düğün Salonu dekorasyonunda genellikle saflığın, temizliğin ve sadeliğin temsilcisi olan beyaz renk kullansa da mor da sık sık kullanılıyor. Sandalyelerin sırt süsleri ve masaların üstünde kullanılan runnerlar organze kumaşlar ile yapılıyor.

Düzen içindeki salonun en güzel, göze en görünen yerinde nikâh masası bulunuyor. Davet alanı, nikâh töreni platformu, dans pisti ve sahne uyum içinde ve senin zevkine göre dekore ediliyor. Bu kusursuz salonun kapasitesi ise 400-500 kişi civarındadır.

Düğün Olanakları

Tek hedefleri senin mutluluğun ve memnuniyetin olan Ezgi Düğün Salonu, organizasyonun gerçekleşmeden önce seninle fikirlerini belirttiğin bir planlama toplantısı yapıyor. Salonun dekoru, masa ve sandalyelerin süslenmesi ve düzeni, ses-ışık ve sahne sistemleri bu toplantıda senin isteğin üzerine belirleniyor.

Öncelikle salonun merdivenleri gelin yolu olarak düzenleniyor. Salona gösterişli bir girişin ardından dans için piste geçilir ve ilk dans yapılıyor. Deneyimli ve yetenekli müzisyenler de eğlencene eğlence katıyor. Konuklar da 6-8 kişilik olan masalarda keyifli vakit geçirecek şekilde ağırlanıyor.

Bu ağırlamada konuklar için yemek servisi de bulunuyor. Ezgi Düğün Salonu davetine özel ikramlı menülerini beğenine sunuyor. Senin özel olarak seçtiğin yiyecekler taze şekilde kalmakta ve sunuluyor. Yiyecek ve içeceklerin sunumu da mekânın sağladığı servis ve hizmet elemanları tarafından yapılıyor.

Bu özel gününü daha unutulmaz yapan kısım ise pasta kesimi oluyor. Sunumlar pastanın dağıtımıyla son buluyor. Neşenizi arttıran müzikli davet ise bir süre sonra sona eriyor. Salon konukların uğurlanışına kadar yanında olmaya devam ediyor ve her ihtiyacını anında karşılıyor.

Şereflikoçhisar’ın en sık tercih edilen salonun ayrıcalıkları ile daha yakından tanışmaya ne dersin? O zaman hiç vakit kaybetmeden sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geç ve mekanın olanakları hakkında daha fazla bilgi al!

Ezgi Düğün Salonu Fiyatları

Salonun fiyatları organizasyon gününe bağlı olarak değişiyor. Hafta içi yapmak istediğin yemekli davet fiyatları kişi başı olarak 10 TL’den başlarken hafta sonu bu rakam 30 TL’ye kadar artıyor. Mekanın yemeksiz paket seçenekleri ile organizasyon gerçekleştirmenin fiyatı ise 3000 TL’den başlıyor.

Ankara’nın Şereflikoçhisar mevkiinde yer alan salonun yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan kampanyalı fiyatlarını görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak mekanın avantajlı paketlerine ve indirimli rakamlarına ulaşabilirsin.

Ezgi Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon Ankara’nın Şereflikoçhisar konumunda bulunuyor. 159-5 numaralı otobüs hattını kullanarak da toplu taşıma araçları ile ulaşımını sağlayabileceğin bir bölgede yer alıyor. Özel aracın ile gelmeyi tercih edersen de senin için salonun açık adresini bırakıyoruz:

Sarıkaya Mah., Atatürk Cad., Nizam İşh., K: Zemin, Şereflikoçhisar / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dekorasyon ve masa süsleme, etkinlik öncesi prova, fotoğraf ve video çekimi, jeneratör, mekan giydirme, menüde değişiklik, organizasyon sorumlusu, ses-sahne ve ışık, servis ve hizmet elemanı başlangıç paketinin içerisinde bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, menü tadımı, fotoğraf alanı tasarımı, kış aylarına özel ısıtma sistemleri, volkan Gösterisi, düğün Pastası, yaz aylarına özel klima ve gelin yolu başlangıç paketindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Catering hizmeti içinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekânın düğün dışında hizmet verdiği alanlar; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve sünnet düğünüdür.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekan giydirmesi ve masa süslemesi için dekorasyon seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı organizasyon, catering ve fotoğrafçı firmaları getirebiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekânın sadece kapalı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Yemek servisi ve müzik yayını 23.30'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Düğün Salonu Ankara'nın Şereflikoçhisar mevkiinde yer alıyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın düğün orkestrası ile canlı müzik yapılıyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olduğun fotoğrafçılardan hizmet alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ