Ezgi Müzik Düğün Organizasyon

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon Hakkında

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Ezgi Müzik Düğün Organizasyon, düzenlediğin etkinliğin kusursuz olması için çabalıyor. Fiyatları 2000 TL civarında olan bu düğün orkestrası hakkında detaylar için, yazımızın devamına da göz at.

Firma Özellikleri

10 yıldan fazla süredir sahnelerde olan grup deneyimli olmasının yanında çekirdek aile olarak çalıştığı için samimi ve sıcak bir ortam yaratıyor. Sahne aldıkları ortamın ise açık veya kapalı olmasının bir önemi yok. Kişi sayısının da önemi yok, ne kadar insanı memnun ederse sen de memnun kaldığın için işlini iyi yapmış oluyor.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon, küçük bir grup olsa da işinde başarılı olduğu için her şeyi programlı ve kusursuz yapmaya özen gösteriyor. Grup, etkinlikten önce planlama toplantısı yaparak birçok şeyi kararlaştırarak netleştiriyor. Müzik listesi oluşturma, ses-ışık ve sahne sistemlerini düzenleme ve bunun gibi birçok şeyi en küçük ayrıntısına kadar ayarlıyor. Bu sayede senin için rahat etmiş oluyor.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon Fiyatları

25 yıllık tecrübesi bulunan düğün orkestrası, fiyat olarak da senin için çok uygun. Etkinliğe göre fiyat değişse de 2000-3000 TL’den başlayan fiyatları yüzünü güldürüyor.

Orkestranın DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlarını görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli rakamlara ulaşabilirsin.

Olanaklar

Peki sahne hazırlıkları ve etkinlikten önce hazırlıklar? Bunlar da önemli yer tuttuğundan belli bir zaman ayrılıyor. Ezgi Müzik Düğün Organizasyon, etkinlik öncesi hazırlıkları eksiksiz bitirebilmek ve randevu zamanlarını çakıştırmamak için 6 hafta önceden iletişime geçilmesi gerektiğini söylüyor. Etkinlik günü ise sahneye çıkmadan önce 2 saat hazırlık yapıyor. Sahnede de 3 saat kalıyor. Bu süre boyunca ortama renk katıyor.

Ekibin düğün dışında sahne aldığı organizasyonlar; açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti ve sünnet düğünü olarak sıralanabilir. Ezgi Müzik Düğün Kına Organizasyonu, Türkçe ya da yabancı pop, oyun havaları, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk ya da fantezi ve klasik türlerde müzik çalmaktadırlar. Ayrıca isteğe göre DJ hizmeti de vardır.

Düğün Orkestrası Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Her şey gibi ulaşımda da sana kolaylık sağlıyor. Ulaşabilmen için açık adres; Burgaz Mah. Kışla Cad. 29/A – Milas.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinin içinde; açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman temini, müzik grubu, orkestralar, ses-ışık ve sahne sistemleri vardır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davul şovu, düğün ve diğer etkinlikler için DJ temini, kendi müzik listesini oluşturma ve şehir dışına hizmet her şey dahil paketin içinde bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Grup üyeleri aile olduğu için daha samimi ve sıcak bir ortam oluşturmaktadırlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün dışında sahne aldığı organizasyonlar; açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti ve sünnet düğünü olarak sıralanabilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 6 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Muğla ve çevresine hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

İstenilen koreografinin hazırlanması birkaç saat sürebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ