Fatih Düğün Sarayı

2023 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı

Fatih Düğün Sarayı Hakkında

İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren Fatih Düğün Sarayı yıllardır çiftlere unutamayacakları bir düğün organizasyonu sunuyor. Düğün salonları içerisinde köklü bir geçmişe sahip salon, profesyonel organizasyon ekibi ile hizmet veriyor. Muhteşem bir davet geçirmen için hiçbir ayrıntıyı atlamayan düğün salonu fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Mekanın sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak istersen hemen içeriğimizi inceleyebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Düğün salonunun geniş, kolonsuz ve yüksek tavanlı davet alanları kalabalık organizasyonlara konforlu bir ortam sağlıyor. Salon kapasiteleri 500 ve 750 kişi arasında değişiyor. Düğününde misafirlerinle birlikte doyasıya eğlenebilmen için geniş bir dans pisti bulunuyor. Fatih Düğün Salonu özel aracıyla gelen misafirler için ayrılmış 50 araç kapasiteli otopark alanına da sahip.

Fatih Düğün Sarayı Hizmetleri

Mekan, dilediğin konsepti organizasyon sorumlusu ile paylaşman halinde istediğin her ayrıntıyı salona yansıtıyor. Masa ve sandalye giydirme hizmetleri, gelin yolu, gelin tagı, nikah masası süsleme konusunda tecrübeli ekip sana yardımcı oluyor.

Düğününün tamamlayıcı öğelerinden birisi olan ses, ışık hizmetleri salonun paket içeriğine dahil. Mekan isteğine göre DJ ya da orkestra temin edebiliyor. Özel anlarını ölümsüzleştirebilmen için fotoğraf ekibi de bütün gece hizmetinde oluyor.

Menü Seçenekleri

Yetenekli aşçıların sunduğu lezzetli yemekler de düğünün akılda kalıcı ayrıntılarından oluyor. Kokteyl, kırmızı ve beyaz et menü dışında diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri de sunuyorlar. Üstelik birbirinden lezzetli düğün pastaları arasından dilediğini seçebiliyorsun.

Fatih Düğün Sarayı Düğün Fiyatları

Yıllardır hizmet kalitesinden ödün vermeyen Fatih Düğün Sarayı fiyatları ile de cep yakmıyor. Mekanda hafta içi organize edeceğin kokteyl davet fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Eğer davetini hafta sonu düşünüyorsan fiyatlar 30 TL’den başlıyor. Yemekli bir davetin ise fiyatları kişi başı 30- 50 TL arasında değişiyor.

Mekan tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak düzenlenmiş fiyat listesi için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Fatih Düğün Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kartal ilçesinde yer alan mekana ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabiliyor. Merkezi konumu ve toplu taşıma istasyonlarına yakınlığı en çok tercih edilen düğün salonlarından biri olmasının sebeplerinden. Ulaşmak için 132M, 16, 16A ve 17 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Orhantepe, Bankalar Caddesi 2 A,  Kartal/İstanbul”.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan; nişan, kına, baby shower, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet ve doğum günü organizasyonları için de hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 3 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekanın kendi masa ve sandalye süslemeleri var. Dilediğiniz detaylar ve renkler ile süsleme yapıyorlar.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Catering ve organizasyon firmaları ile dışarıdan anlaşma gerçekleştirebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemekli ve yemeksiz menü seçeneklerinin yanı sıra çocuklara özel ve diyabet menü seçenekleri de bulunmaktadır. Konuklarınıza ilk olarak badem şekeri ve kolonya ikramı yapıyorlar. 7 katlı pasta servis ediyorlar. Tatlı ve tuzlu kurabiye seçenekleri, atıştırmalıklar ve farklı leziz aperatif yemekler de menülerde yer almakta ve meşrubat ile servis edilmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Mekan şehir manzaralıdır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası vardır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi fotoğrafçısı bulunmaktadır. Düğün boyunca video çekimi vardır. 10 poz ve 20 adet aile fotoğrafından oluşan albüm hediye etmektedirler.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Burak Bey
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ