Fatih Restaurant

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
75

Özellikler

Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Fatih Restaurant Hakkında

İstanbul, Sancaktepe ilçesinde bulunan Fatih Restaurant, kır düğünü hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen çiftlere kaliteli bir hizmet veriyor. Anadolu Yakası’nda unutulmayacak düğün organizasyonları için şık bir mekan arıyorsan, Fatih Restaurant kişi başı 30 TL’den başlayan cazip fiyatları ile eşsiz bir organizasyon imkanı sağlıyor.

Detaylar için yazının devamını inceleyebilir ve ayrıntılı fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Mekan Tasarımı

Havuz başında bulunan mekan, hayallerindeki kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirmeni sağlıyor. Beyaz yuvarlak masalar dilediğin renkteki konseptte senin için hazırlanıyor.

Mekân yağmurlu havalarda da açık alanı kullanabilmen için yarasa çadırı bulunduruyor. Olası elektrik kesintilerine karşı seni mağdur etmemek için jeneratör tedbiri de bulunmakta.

Fatih Restaurant Kır Düğünü Kapasitesi

Mekanın, 500 kişi kapasiteye sahip bir kır bahçesi alanı bulunuyor. Kır bahçesinde yemekli kır düğünü organizasyonları veya kokteyl davetleri düzenlenebiliyor. Etkinliğini her hava koşulunda garanti altına almak istersen mekânın 200 konuk ağırlayabilecek kapasitede kapalı bir davet alanı da mevcut.

Fatih Restaurant Kır Düğünü Olanakları

Özel etkinliklerin için lezzetli yemek imkanı sunan Fatih Restaurant, catering hizmetinin tüm aşamalarını kendisi sağlıyor. Dilersen etkinlik öncesinde menü tadımı yapabilir ve menü değişikliğine gidebilirsin. Hali hazırda restoran olarak hizmet veren mekan, hem kokteyl hem de yemekli davetler için lezzetli menü seçenekleri sunuyor.

Mekan, ışık-ses ve sahne donanımlarının kurulum hizmetlerini karşılıyor. Dilersen dışarıdan bir farklı bir organizasyon firması ile çalışman mümkün. Eşsiz anları kayıt altına alması için mekanın düğün fotoğrafçısını tercih edebilir ya da yine dışarıdan dilediğin fotoğrafçıyı getirebilirsin. Ayrıca etkinliğin sonrasında ayrı bir alanda after party düzenleyebilirsin.

Etkinliğin için sana yardımcı olacak bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Fatih Restaurant, ek hizmet olarak sana nostaljik bir düğün arabası hizmeti sunuyor.

Fatih Restaurant Sancaktepe Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli kır düğünü fiyatları 50-80 TL, kokteylli davet kişi başı fiyatları ise 30-50 TL arasında değişiyor. Organizasyonun gününe ve türüne göre farklılık gösterebilen fiyatlar hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Yol Tarifi & Adres

Sancaktepe merkezinde bulunan restorana toplu taşıma araçları ile ulaşabileceğin gibi özel aracınla da kolayca gelebilirsin. Toplu taşıma kullanmayı tercihe dersen 131Y, 131K, 132M ve 18V numaralı otobüs hatları mekanın yakınlarından geçiyor. Özel araç ile gelecek konuklar için ise 75 araç kapasiteli otopark hizmeti mevcut. Mekanın açık adresi şu şekilde;

“Fatih, Yakacık Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Parkı İçi, Sancaktepe / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa ve sandalye süsleme, servis elemanı, ışık, ses ve sahne hizmetleri, düğün pastası hizmetleri başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, organizasyon sorumlusu, nostaljik gelin arabası, düğün orkestrası, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, jeneratör, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri gibi çeşitli davetleri mekanda gerçekleştirebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Organizasyon firması ve fotoğrafçı hizmetini dışarıdan temin edebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet davet alanı var. Açık davet alanı havuz başında ve kır düğünü organize etmek için oldukça elverişli.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteylli ve yemekli olmak üzere iki farklı menü alternatifi var. Yemekli menülerde çocuk, vejetaryen ve vegan menüsü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis 22:00'a kadar, müzik yayını ise 23:00'a kadar sürmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul Sancaktepe merkezinde bulunan restoran, doğa manzarasına sahip.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ