Feriye Palace

2024 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
300 TL
400 TL
Kokteyl
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Karşılama Kokteyli
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Feriye Palace Hakkında

Feriye Palace, İstanbul, Beşiktaş ilçesinde deniz kıyısında, şehir ve boğaz manzarasına sahip bir tarihi düğün mekanı. Sunduğu olanaklarla ilgili olarak akılda kalıcı bir yer elde eden mekan çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kişi başı fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapan Feriye Palace ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek için okumaya devam edebilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Bu şık ve tarihi davet mekanının farklı konseptlere sahip etkinlikler için birbirinden farklı konsept ve özellikte on dört alanı bulunmaktadır. Bunlardan Rıhtım Feriye, Park Feriye, Meydan Feriye, Cam Salon, Boğaz Feriye ve Kıyı Feriye özel organizasyonlarla kutlamalar için kullanılabilmektedir.

Rıhtım Feriye 1000, Kıyı Feriye ve Boğaz Feriye, 250, Park Feriye 1000, Cam Salon 350 konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. Bu davet alanlarından Kıyı Feriye, Boğaz Feriye kapalı; Rıhtım Feriye ve Cam Salonu’ysa açık davet alanı olarak dizayn edilmiştir.

Tarihi düğün mekanı olan Feriye Palace, dekorasyonuyla da göz alıcı bir ambiyansa sahip olduğu açık. Her mevsim hizmet verebilen mekanda dekorasyon ile birlikte mekan süslemeleri de oldukça profesyonel.

Feriye Palace Hizmet Yelpazesi

Feriye’de organizasyonlar yemekli, kokteyl ve çeşitli ikramlıklar eşliğinde farklı konseptlerde düzenlenebilmektedir. Mekan Türk ve dünya mutfağından özgün lezzetlerin bulunduğu menü seçenekleri sunmaktadır.

Bununla birlikte menü tadımı gerçekleştirme seçeneği ile birlikte istek halinde menüde değişiklik imkanı da sunulmaktadır. Mekanda; kına, sünnet düğünü ve nişan gibi çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapılmaktadır.

Bunlarla birlikte kurumsal etkinlik, lansman ve açılışlarda etkili rol oynayan Feriye Palace; ses, sahne ve ışık hizmetiyle fark yaratmaktadır. Mekanla ilgili tüm bilgiler için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Feriye Palace Düğün Fiyatları

Feriye Palace’nin düğün fiyatları yemekli ve kokteylli olarak iki kategoride bulunuyor. Yemekli düğün fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında belirleniyor. Kokteylli düğün fiyatları ise 200 TL ile 300 TL skalasında değişim gösteriyor.

Mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel sunulan fiyatları görüntülemek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

İletişim

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan Feriye Palace, ulaşım olarak rahatça ulaşılabilen bir mekandır.  Merkezi konumu sayesinde şehrin her iki yakasından da hem toplu taşıma ile ulaşım mümkündür. Kabataş Lisesi Durağına yürüme mesafesinde yer alan mekana taksiyle de rahat bir ulaşım sağlayabilmen mümkündür. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Yıldız Mahallesi Çırağan Caddesi, No:44 D, Beşiktaş, İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan süsleme, yemek servisi, sahne hizmeti ve servis elemanı gibi hizmetler her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, açılış, kurumsal etkinlik, nişan gibi davetler düzenleniyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Mekan, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde konumlanmakta.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın sahne ekibi bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğrafçılık ve video çekim hizmeti sunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ