Fevziye Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Özel dikim
Tamir

Fevziye Moda Hakkında

Özgün ve yenilikçi gelinlik modelleri ile müşterilerine hayallerinin ötesinde tasarımlar sunan Fevziye Moda, gelinlik sektöründe fark yaratıyor. İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermekte olan Fevziye, kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini bir araya getiriyor. İzmir firması, sunduğu hizmetlerin yanı sıra gelinlik fiyatları ile de gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Hazır kalıp gelinlik modellerinin fiyatı 1000 TL’den başlıyor.

Firma tarafından yararlanabileceğin tüm avantajlar içeriğimizde yer alıyor, hemen göz atabilirsin

Hizmet Yelpazesi

Her gelin farklı olmak ve kusursuz görünmek ister, Fevziye Moda evi de bu amaç doğrultusunda misafirlerine en özel hizmetleri sunuyor. Hazır kalıp ve özel dikim gelinlik modellerinin haricinde nişan kıyafetleri de tasarlıyorlar.

Firma, gelinliğinin tamamlanması için gereken aksesuarları da senin için bir araya getiriyor. Uzun, kısa, kafes, şapel gibi farklı kesimlerden oluşan duvak türleri gelinliğine ve isteklerine uygun olarak hazırlanıyor. Gelinliğin ve aksesuarların hazırlığı 1-3 prova içerisinde yapılıyor ve 2 hafta sonra siparişin teslim ediliyor.

Fevziye Moda, gelinliğini satın almak yerine kiralamayı tercih eden misafirleri için de olanak sağlıyor. Eğer hafta içi çalışan bir gelin adayı isen telaşlanmana hiç gerek yok, firma senin için hafta sonu da hizmet veriyor.

Fevziye Moda Gelinlik Modelleri

Gelinlikçi, yenilikçi çizgilerden klasik tarza kadar geniş bir model yelpazesine sahip. Prenses model, helen model, denizkızı, kabarık gibi her vücut tipine uygun hazır kalıp gelinlik modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Özel dikim gelinlik isteyen misafirlerine de kapıları sonuna kadar açık. Tecrübeli ekibi ile harikalar yaratan firma, isteklerinin ışığında sana en uygun modeli tasarlıyor. Müşteri odaklı tasarlanan gelinlik modeline en uygun kumaş ve süsleme türü bulunuyor. Özel el işçiliği ve titizlikle hazırlanan gelinlikler 14 günde teslim ediliyor.

Fevziye Moda yelpazesinde bulunan diğer gelinlik modelleri hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımıza ulaşabilirsin.

Fevziye Moda İzmir Gelinlik Fiyatları

Firmanın başlangıç paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Özel dikim gelinlikler ve aksesuarlardan oluşan her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL’den başlıyor. Kullanılan kumaş ve işlemelere göre fiyat aralığı değişebiliyor.

Fevziye Moda bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurman durumunda firmanın indirimli fiyatları ile anında karşılaşabilirsin.

Fevziye Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak ilçesinde hizmet veren Fevziye Gelinliğe, ulaşım için merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşımayla ulaşım gerçekleştireceksen, 253 numaralı Eshot hattını kullanabilirsin. Sosyal Sigortalar Kurumu durağında indiğin takdirde firmaya 4 dakikalık yürüyüş mesafesi kalıyor. Özel aracı ile ulaşım yapmayı tercih edersen de firmanın açık adresi şu şekilde;

“Çankaya, 1330 Sokak, No:6, Mimar Kemalettin Caddesi, Akdeniz Mahallesi,  Konak / İzmir.”

Özgün ve yenilikçi gelinlik modelleri ile müşterilerine hayallerinin ötesinde tasarımlar sunan Fevziye Moda, gelinlik sektöründe fark yaratıyor. İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermekte olan Fevziye, kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini bir araya getiriyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik ve kişiye özel aksesuar tasarımlarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firmanın kişiye özel aksesuar hizmetinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve kına gecesi için kaftan modelleri de sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

14 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

14 gün gibi kısa bir süre içerisinde gelinliğine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ