Fideland

2023 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3 TL
Her Şey Dahil Paket
5 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Fide / Çiçek
Şehir dışına gönderim

Fideland Hakkında

Klasik hediyelikler, nikah şekerleri… Sen davetlilerine farklı bir hediye vermek istiyorsan nikah fidanı oldukça iyi bir alternatif. Fideland Nikah Fidanları ise şüphesiz bu işi en iyi yapan firmalardan biri. Her bir davetliye bir ağaç verme fikri misafirlerin tarafından da beğeniyle karşılanacak. Hediyelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı unutma.

Fideland Nikah Fidanları Özellikleri

Nikah fidanı sayesinde misafirlerine anlamlı bir hediyelik alternatifi sunabilirsin. Aşkınızın hatırası olarak ufak bir koru düzenleyebilir, bu anlamlı hediye ile hatıranı nesiller boyu yaşatabilirsin.

Fidanlar 30 cm civarında bir uzunluğa sahip. İçerisinde bir miktar toprakla gönderildiği için fidanların dikimleri her mevsim yapılabilir. Fidanların üzerlerinde gelin damat ismi, nikah tarihi gibi küçük notlar bulunuyor.

Hediyelik fidanlar en az 25 tane olarak sipariş edilebiliyor. Gönderim süresi yaklaşık bir hafta sürüyor. Hiç merak etme, Türkiye’nin her yerine kargo ile fidanları gönderebiliyorlar. Gönderim sürecini de göz önünde bulundurarak paketleme yapılıyor. Fidanlar herhangi bir zarar görmüyor.

Fideland Hizmetleri

Aslına bakarsan birçok fidan seçeneğin var bu sayede seni en iyi yansıtan fidanı kolayca bulabileceksin. Dağıttığın fidanların toprakla buluşmasıyla onlarca yıl yaşayacak ağaçlar ile doğaya katkıda bulunacaksın. Nikah ya da düğün hediyesi olarak çam ve mavi ladin fidanı en çok tercih edilenler arasında.

En dayanıklı ağaçlardan olduğunu bildiğimiz çam ağacı, hediyelik olarak da gayet hoş bir seçenek. Davetlilerinin fideleri diktiği yer, iklim, toprak özellikleri veya sulanma durumuna bakılmaksızın her yerde kolaylıkla yetişebildiği için çok tercih ediliyor.

Mavi ladin ağaçları çam ağaçları kadar dayanıklı değiller. Görüntü olarak çam ağaçlarına benzerler ama boyut olarak çamların biraz daha küçüğü gibi düşünülebilir. Özellikle mavi rengi sayesinde estetik olarak da muhteşem görünen mavi ladinleri nikah hediyeliği olarak seçtiğin için pişman olmayacaksın.

Fideland Nikah Fidanı Fiyatları Nedir?

Fiyatları belirleyen farklı faktörler bulunuyor. Fidanların adedi, seçilen fidan gibi çok fazla faktör var. Tane fiyatı 2 -3 TL’den başlayan nikah fidanları hakkında detaylı bilgi almak istersen yukarıdaki ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir?

Firmanın adresi Söğütlüçeşme Cad. Küçükçarşı İş Merkezi No:9/57 Kadıköy bu şekilde. Dilersen DüğünYardımcısı.com üzerinden form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin. Aklına takılan sorulan sorabilir, fidan siparişi verebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışına gönderim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'ye hizmet sunabiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Farklı türlerde ağaç fidanları bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Nurdoğan Çolakoğlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ