Figen Yılmaz

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Figen Yılmaz Hakkında

Hayatında deneyimleyeceğin en önemli günde göz kamaştırıcı olmaya ne dersin? “Evet” diyorsan, Kadıköy, İstanbul bölgesinde yer alan Figen Yılmaz hayallerini gerçekleştirebilirsin. Özellikle gelin saçı ve makyajı alanlarında göz ardı edilemez tecrübeye sahip olduğunu belirtelim. Hem de paket başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bu fırsat kaçmaz diyoruz ve hemen sahip olabileceğin tüm detaylara geçiyoruz.

Hizmetleri & Özellikleri

Makeup Figen Yılmaz müşterileri için gelin saçı ve makyajı uygulamalarında hem evde hem de salon da hizmet seçenekleri sunuyor. İster kendi evinin konforunda ister güzellik salonunda saçını ve makyajını yaptırabilirsin. Yakınlarınla beraber gideceğin güzellik salonunda 15 kişiye kadar hizmet kapasitesi bulunuyor.

Salon, farklı birçok organizasyon için saç ve makyaj uygulaması yapıyor. Nişan töreni, kına gecesi, sünnet düğünü ve mezuniyet balolarında fazlasıyla rağbet görüyor. Farklı makyaj stillerini çok iyi şekilde uygulayan makyaj sanatçısı ve kuaför müşterilerinin yüzlerini en iyi şekilde çalışıyor. Her kesin yüz tipine uygun saç ve makyaj uygulamaları gerçekleştiriyor.

Figen Yılmaz Kuaför Gelin Saçı & Makyajı Uygulaması

Herkesin gözlerinin özerinde olduğu bir düğüne imza atmak istiyorsan firma isteklerini yerine getirmek için seni bekliyor. Düğün gününde gelin başı ve makyajı yapımından önce prova imkanı sağlıyor. Bu sayede gelinlikle ve duvakla nasıl bir uyum yakalaman gerektiğini anlayabilirsin. Prova sırasında aklına takılan soruları da cevaplandırabilirsin. Kusursuz bir görünüme kavuşman en az senin kadar firma için de önemli.

Figen Yılmaz Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İşini profesyonel bir şekilde yapan Makeup Figen Yılmaz, her bütçeye göre hizmet sunmak istiyor. Bunun için müşterilerine standart paket ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Standart paket dahilindeki gelin saçı & makyajı fiyatları ortalama 1000 TL oluyor. İçerisinde ayrıcalıklı hizmetlerin yer aldığı her şey dahil paket fiyatları ise 2000 TL olarak belirlenmiş.

DüğünYardımcısı.com olarak sana özel hazırladığımız kampanya fırsatlardan faydalanmak için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Figen Yılmaz Kuaför & Güzellik Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Kadıköy konumunda bulunan Figen Yılmaz Güzellik Salonu, Bağdat Caddesi üzerinde yer alıyor. Kişisel aracınla ulaşımını sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarını kullanmak istersen de IETT otobüsleri ya da metro hatlarını kullanarak salona gidebilirsin. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

“Bağdat Caddesi, Göztepe, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul içerisinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ