Fil Catering

Fil Catering Hakkında

Fil Catering, ülkemizin değerli şeflerinden Murtaza Sönmez ve Cengiz Türkdoğan tarafından kurulmuştur. İstanbul Sancaktepe’de bulunan Fil Catering, 2021 yılından itibaren profesyonel ekibiyle beraber Türkiye’nin dört bir yanına eşsiz lezzetlerini şık sunumlarıyla beraber ulaştırmaya devam ediyor. Düğün yemeğiniz için teklif fiyatı almak isterseniz formumuzu doldurmayı ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Firmanın Olanakları ve Özellikleri

Fil Catering, değerli şefleri ve profesyonel ekibiyle beraber hazırlamış oldukları lezzetli menüleriyle organizasyonlarınızı taçlandırıyor. Fil Catering, hazır set halinde olan menülerinden yararlanabilme ya da kendi zevkinize göre dilediğiniz şekilde menünüzü oluşturabilme şansı sunuyor.

DüğünYardımcısı aracılığıyla düğün yemeği, mezuniyet yemeği, nişan, doğum günü yemeği, toplantılar ve özel etkinlikler gibi toplu organizasyonların için de konseptine uygun menüyü oluşturmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda servis hizmeti ile organizasyonunda yemeklerin düzgün bir şekilde servis edilmesini de sağlıyor.

Catering Hizmetleri & Sunulan Avantajlar

Hayallerinizdeki düğünde, ikramlarınızın da kusursuz olması büyük önem taşıyor. Bunu bilen Fil Catering; sizin için organizasyonlarınızda her bir masaya lezzet şöleni yaşatıyor. Firmanın kendi hazır menüleri arasında tadımlar yaparak seçimlerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer aklınızda farklı bir yemek konsepti var ise Fil Catering sizin için bu hizmeti de sağlıyor.

Organizasyonunuz için özenle hazırlanan menülerin en iyi şekilde servis edilmesi için uğraşılıyor. Davet boyunca profesyonel servis ekibi; sizler ve misafirleriniz için her an özenle çalışıyor. Etkileyici sunumları ve lezzetli yemekleriyle birlikte düğününüz Fil Catering firmasıyla unutulmaz kılınıyor diyebiliriz.

Nerededir?  Nasıl Gidilir?

Meclis Mah. Semih Sancar Cad. No:87 Sancaktepe / İSTANBUL

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Murtaza Sönmez
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ