Gamex Davetiye

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Gamex Davetiye Hakkında

Gamex Davetiye, İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Hair Game ismiyle de bilinen salon, biriktirdiği tecrübe ile özel günlerinde müşterilerini memnun ediyor. Gelin saçı ve makyajı uygulamalarında göz ardı edilemeyecek başarısı ile göz dolduruyor. Sunulan paket fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor. Kuaför ile anlaşma gerçekleştirmeden yararlanabileceğin olanakları öğrenmek istiyorsan seni yazımızın devamına bekliyoruz.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulamaları

Düğüne hazırlanırken tüm ilgi üzerinde olacak. Gelin saçı ve makyajı yapılırken alanında tecrübeli sanatçılar ile çalışıyor olacaksın. Bu ayrıcalıklı hizmetlerden yakınlarında mahrum kalmıyor. Salonda beş kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

Bol bol dans edip eğleneceğin bir gece seni bekliyor. Bunları yaparken makyajının ve saçının yerinde durması çok önemli. Hairgameist tarafından saç ve makyaj uygulamalarına başlamadan önce cilt ve saç bakımı yapılıyor. İstersen manikür ve pedikür imkanlarından da faydalanabilirsin.

Etkinlik öncesinde yapılacak olan provada ise duvak ve gelinliğin, gelin saçı ve makyajı ile uyumu gözleniyor. Düğün konseptiyle ve kullanacağın aksesuarla uygun bir çalışma gerçekleştiriliyor.

Gamex Davetiye Kuaför Hizmetleri ve Özellikleri

Yıllardır kuaförlük sektöründe hizmet veren Hairgameist, başarılı bir hizmet geçmişine sahip. Yalnızca gelin saçı ve makyajı için tercih edilmiyor. Mezuniyet töreni, nişan kutlamaları, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi etkinliklerde de çoğu insan saç ve makyaj için burayı tercih ediyor.

Düğün hazırlıkları ve saç ve makyaj için kalabalık bir halde salonu doldurmak istemeyebilirsin. Sana sunulan hizmetleri kendi evinin konforunda alma olanağını bulunuyor. Uzman Hair Game ekibi hizmeti, sen nereye istersen oraya getiriyor.

Gamex Davetiye Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Firma gelin saçı ve makyajı fiyatları alacağın hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Her şey dahil paket veya başlangıç paketten istediğini tercih edebilirsin. Başlangıç paketinde yer alana hizmetlerin bedeli yaklaşık 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket hizmetleri ise ortalama 2000 TL olarak sunuluyor.

Kendi bütçene göre hizmet ve fiyat bilgisi almak istersen sayfanın üst tarafında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Gamex Davetiye Nerededir? Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nda yer alan Beşiktaş ilçesi, İstanbul’daki en işlek bölgelerden biri konumunda. Nispetiye ve Etiler semtlerinin arasında konumlanan kuaföre kolaylıkla gidebilirsin. Çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanabileceğin gibi kendine ait bir araçla da ulaşımını sağlayabilirsin. Danışmanlık servisini arayarak randevu oluşturabileceğin gibi yüz yüze randevu almak ve detayları konuşmak istiyorsan salonun açık adresi şu şekilde;

“Akatlar Mahallesi, Haydar Aliyev Caddesi, Ufuk Apt. No:4/B, Beşiktaş / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dilersen saçını ve makyajını evde yaptırabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet sunuyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

*

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ