Gökçe Düğün Salonu 2

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
75

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Gökçe Düğün Salonu 2 Hakkında

İstanbul, Kartal ilçesinde bulunan Gökçe Düğün Salonu 2, en şık düğün törenlerine ev sahipliği yapmak amacı ile hizmet veriyor. Düğün organizasyonları için belirlenen kişi başı fiyatları ise sadece 10 TL’den başlıyor. Dilersen salon ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim;

Kapasitesi ve Özellikleri

Yuvarlak masa düzeninde 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip salon, kolonsuz mimarisi ve yüksek tavan yapısı ile farklılaşıyor. Osmanlı mimarisinden esinlenerek dekore edilmiş mekanda, tavandan sarkan avizelerle şık bir ambiyans yaratılıyor.

Işık, sahne ve ses sistemleri de salonun altyapısına en uygun şekilde düzenleniyor. Masa ve sandalyeler giydirilerek yerleşim planlamaları davetli düzenine uygun şekilde yapılıyor. Masa üstleri; şamdan, mumluk ve peçetelik gibi aksesuarlar ile süsleniyor. Salon bünyesinde çocuklara özel olarak ayrıca bir oyun alanı da hizmete sunuluyor.

Gökçe Düğün Salonu 2 Hizmet Yelpazesi

Salonda; nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni gibi çeşitli etkinlikler için ev sahipliği yapılıyor. Tüm davetler için organizasyon planlamacıları tarafından özel olarak belirlenen konseptler doğrultusunda süslemeler gerçekleştiriliyor.

Organizasyonlar; yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki seçeneğe ayrılıyor. Tüm servis hizmetleri salon ekibi tarafından saat 23:00’a kadar kesintisiz şekilde devam ediyor.

Mekan bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile yararlanmak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Gökçe Düğün Salonu 2 Catering Hizmetleri

Yemekli organizasyonlar için usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler; diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi özel tercihler için ayrıca düzenleniyor. Gelin ve damat adaylarına davet öncesi menü tadımı yapabilme ve menüde değişiklik gibi imkanlar sunuluyor.

Menüler; kırmızı ve beyaz et seçenekleri ağırlıklı olmak üzere iki tercihe ayrılıyor. Yemeksiz organizasyonlar için ise özenle seçilen aperitif ve içecekler servis ediliyor.

Gökçe Düğün Salonu 2 Düğün Fiyatları

Salon yönetimi tarafından yemekli organizasyonlar için belirlenen kişi başı fiyatları 10-30 TL skalasında değişim gösteriyor. Bu fiyatlar isteklerin doğrultusunda şekilleniyor. Gökçe Düğün Salonu Kartal indirimli düğün fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli oluyor.

Gökçe Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan mekân ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 16A, 17, 133N, 134YK numaralı otobüs hatlarını, M4 Metro Hattını veya C-50 minibüs güzerganını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Orhantepe Mevkii, Üsküdar Caddesi, No:151, Kartal / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Gökçe Düğün Salonu 2 başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, sünnet düğünü, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet ve açılışlar gibi farklı organizasyon türlerine de ev sahipliği yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak düğün salonu ile etkinlikten en az 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon ve catering firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı kategorisinde hizmet verilmektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Düğün salonu bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri servis edilmektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Gökçe Düğün Salonu 2; İstanbul'un Kartal ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ