Gökçe Nur Özbek

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Gökçe Nur Özbek Hakkında

İzmir, Alsancak konumunda yer alan Gökçe Nur Özbek Moda Evi şık ve zarif bir görünüme sahip olmak isteyen gelinler için en doğru adres. Firma, gelinlik modelleri ile birlikte kına gecesi elbisesi ve nişanlık abiye modellerini de misafirlerinin beğenilerine sunuyor. Konak ilçesinin en popüler gelinlik firmalarından biri olan moda evinin fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Ürün Yelpazesi

Hazır kalıp, özel dikim gelinlik modelleri haricinde kına gecesi elbisesi ve nişanlık abiyeler de moda evinin ürünleri arasında yer alıyor. Gelinliklerin tamamlayıcılarından olan gelin çiçeği ve duvak gibi aksesuarları da bu firmadan temin edebilirsin.

Gökçe Nur Özbek Moda Evi, gelinlik modellerinde olduğu gibi kına gecesi elbisesi ve nişanlık abiye modellerinde de özel dikim ve tasarım seçeneklerine sahip olmanı sağlıyor.

Gökçe Nur Özbek Gelinlik Modelleri

Gelinlikçi firması; prenses, A kesim, balık, düz kesim ve kabarık gibi geniş bir model yelpazesine sahip. Gelinlikçi firması çeşitli kesim modellerinin yanında göz alıcı kumaş türleri ve süslemeler ile de dikkat çekiyor.

Kaliteli kumaş kullanmaya özen gösteren tasarımcı Gökçe Özbek, bu kumaşları isteğine göre tül, inci ve taşlarla süsleyerek sana en uygun gelinlik modelini ortaya çıkarıyor. Özel el işçiliği ile hazırlanan gelinlikler senin en önemli gününde en özel hissetmeni sağlıyor.

Moda evinin yelpazesinde bulunan diğer gelinlik modelleri hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımıza ulaşabilirsin.

Gökçe Nur Özbek İzmir Gelinlik Fiyatları

Hazır model gelinlik fiyatları ortalama 3000-5000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Özel tasarım gelinliklerde ise tercih edilen kumaş ve kullanılan süslemelerin çeşitlerine göre fiyat artışı gösterebiliyor. Çeşitli fiyat seçenekleri sunan firma, kolayca istediğin gelinliği bulmana yardımcı oluyor.

Moda evinin bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurman durumunda moda evinin indirimli fiyatları ile anında karşılaşabilirsin.

Gökçe Nur Özbek Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak konumunda bulunan firmaya birçok ulaşım imkânı mevcut. Otobüs, metro ve tramvay gibi çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak gelinlikçi firmasına ulaşabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

“Talatpaşa Bulvarı, Sevsay Apartmanı, No:14, Daire:2, Alsancak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim, gelin çiçeği, duvak gibi gelinliği tamamlayan aksesuarların tasarımı her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş yelpazede kumaş ve süsleme seçenekleri sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik ile birlikte kına gecesi elbisesi, nişanlık abiye modelleri üretimi ve temini yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Gökçe Nur Özbek moda evi ile 14 gün öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İzmir'in Alsancak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Gökçe Nur Özbek moda evi 2-3 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ