Gökçe Wedding Dress

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Hazır model
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Gökçe Wedding Dress Hakkında

Gökçe Wedding Dress; İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Hayallerindeki gelinliğe bu mağazada kavuşacağından şüphen olmasın. Müşterilerinin önce ruhuna, sonra gözüne hitap etmeyi hedeflemiş, başarıdan başarıya imza atmış bir moda evi burası. Gelinlik fiyatları 3000 TL’den başlayan ve bünyelerinde abiye, nişanlık gibi elbise kategorileri de bulunduran moda evi seni resmen büyüleyecek.

Hizmetler & Olanaklar

Gökçe Wedding Dress istersen sana kimsede olmayan, biricik bir gelinlik tasarımı yapabilir. Ya da hazır modellerden beğeneceğin bir gelinliği üzerine uygun hale getirebilir. Hizmette sınır tanımayan bu mağaza seni hak ettiğin gibi özel hissettirecek.

Gelinlik hizmetinin yanı sıra aksesuar desteği ile seni eşsiz bir gelin yapacaklarından emin olabilirsin. Ayrıca, abiye ve nişanlık gibi kategorileri de mağazalarında bulabilirsin.

Gelinlik Modelleri

Gökçe Wedding Dress, vücudun için en uygun gelinliğe sahip olman konusunda çok titiz. Aklına gelebilecek her tarz ve modeli bulabileceğin bu mağaza, senin fikir ve görüşlerine de oldukça önem veriyor. Birbirinden farklı özellik ve model seçenekleri ile moda evi sadece senin mutlu hissetmeni istiyor.

İşçiliği yüksek prenses bir model mi istersin? Yoksa seçimini sadelikten yana kullanmış balık bir modelle mi misafirlerini ağırlamayı yeğlersin? Kalp yaka, taşlarla bezenmiş, ihtişamlı bir gelinlik modeli ile de göz doldurucu olabilirsin… Bu moda evinde her şey senin isteğin doğrultusunda ilerleyecek.

Gökçe Wedding Dress bünyesinde bulunan gelinlik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen, ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımıza ulaşabilirsin.

Gökçe Wedding Dress İzmir Gelinlik Fiyatları

Mağazanın gelinlik fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Belirleyeceğin nitelik ve özelliklere göre de değişim gösteren bir fiyat listesi bulunuyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen modaevi, minimum fiyat ile maksimum kaliteyi her zaman dengede tutmayı hedefliyor.

Moda evi bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurduğunda Gökçe Wedding Dress’in indirimli fiyatları ile karşılaşacaksın.

Gökçe Wedding Dress Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mağazaya ulaşım sağlamak için toplu taşıma aracı kullanmak istersen birden fazla seçeneğe sahipsin. Otobüs ile ulaşımda; 202, 253 ve 838 numaralı hatları kullanabilirsin. Tren ile ulaşımda; Menemen- Cumaovası hattını ve son olarak vapur ile ulaşımını sağlamak istersen de Bostanlı ve Karşıyaka hatlarını tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Akdeniz Mahallesi, Mimar Kemalettin Caddesi, 1330 Sokak, No: 8, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik, gelinlik aksesuarları ve prova hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim ve kişiye özel tasarım gelinliklerin yanı sıra abiye ve nişanlık gibi kategorileri de içeriyor. Bolero, duvak, eldiven, şapka, gelin buket ve kesesi gibi aksesuarlar da ek avantajlara dahil.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik hizmetine ek olarak, abiye ve nişanlık gibi ürün grupları da bulunuyor. Aynı zamanda gelinlik aksesuarları da bir diğer hizmet türleri arasında yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ