Gökhan Gönül Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şehir merkezi

Olanaklar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Gökhan Gönül Photography Hakkında

Gökhan Gönül Photography, tekrarı olmayan en güzel anları en profesyonel şekilde ölümsüzleştirmesi ile tanınıyor. İzmir düğün fotoğrafçısı, bugüne kadar ölümsüzleştirdiği sanatsal düğün kareleri ile İzmirli çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Dış çekim için mekan seçimi ile de tecrübesini belli eden Gökhan Gönül, 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Gökhan Gönül Photography Dış Çekim Fiyatları

Buca ilçesindeki stüdyosu ile Gökhan Gönül, dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları için iki farklı paket üzerinde hareket ediyor. Genel bir hizmet barındıran başlangıç paketi, 1000 TL’lik fiyatı ile öne çıkıyor. İzmirli çiftler tarafından sıkça tercih edilen ve özel hizmetleri barındıran her şey dahil paketi fiyatı ise 1500 TL olarak belirlenmiş.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna basıp karşına çıkan formu doldurarak Gökhan Gönül Fotoğrafçılık tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyatları da görüntüleyebilirsin. Buna ek olarak İzmir düğün fotoğrafçısı kampanyaları ve fırsatları için ise ücretsiz hizmet veren danışmanlık ekibimizi arayabilirsin.

Sunulan Diğer Hizmetler

Dış çekim & düğün fotoğrafçısı olarak tanınan Gökhan Gönül; birçok farklı türde de mesleğini icra ediyor. Nişan & söz töreni çekimi, sünnet çekimi, kına gecesi çekimi, mezuniyet partisi çekimi İzmir dış çekim firması portfolyosunda yer alıyor.

Ayrıca katalog çekimi, konsept çekim, save the date ve trashday gibi özel çekimler de Gökhan Gönül Photography tarafından hayata geçirilebiliyor.

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçılığı Olanakları

Ömür boyu saklanacak, torunlara gösterilecek ve nesilden nesillere aktarılacak düğün fotoğrafları için nasıl bir şey hayal ediyorsun? Arka fonda yemyeşil bir orman mı olmalı? Bunlar ve bunlara benzer soruları Gökhan Gönül Photography ile yapacağın görüşmeler de duyacaksın. Hayallerine ve isteklerine çok önem veren İzmir düğün fotoğrafçısı, tüm taleplerine cevap verecek mekan önerileri ile de seni mutlu edecek.

İsteklerin doğrultusunda düğün özelinde daha çarpıcı hizmetler veren Gökhan Gönül Fotoğrafçılık, stüdyo çekimleri için de uygun bir ortam barındırıyor. Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi ise Gökhan Gönül bünyesindeki düğün hizmetleri arasında sıralanıyor.

Gökhan Gönül Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Stüdyosu Buca, Kozağaç mevkiinde bulunan Gökhan Gönül ile “Ücretsiz Teklif Al” butonu sayesinde anında iletişime geçebilirsin. Ayrıca ücretsiz hizmet veren organizasyon planlama ekibimiz ile görüşerek Gökhan Gönül ile bir görüşme ayarlayabilirsin.

Kozağaç Mahallesi, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı, Buca / İzmir

Gökhan Gönül Photography, tekrarı olmayan en güzel anları en profesyonel şekilde ölümsüzleştirmesi ile tanınıyor. İzmir düğün fotoğrafçısı, bugüne kadar ölümsüzleştirdiği sanatsal düğün kareleri ile İzmirli çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim konsepti toplantısı, dış çekim, çekim ekipmanları temini ve fotoğrafların orjinal teslimi başlangıç paketi içerikleri arasında sıralanmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gökhan Gönül Photography'nin her şey dahil paketi kapsamındaki hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Türkiye'nin 81 vilayetinde de hizmet verebilmesi ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı haricinde Gökhan Gönül Photography; nişan çekimi, kına çekimi, trashday, save the date, konsept çekimi, doğum günü çekimi, katalog çekimi türlerinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinliğinden en az 21 gün önce Gökhan Gönül Photography ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Başta İzmir olmak üzere talep doğrultusunda Türkiye'nin her noktasında hizmet verebilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Teslim süresi alınan hizmetlere bağlı olarak 14 gün ile 30 gün arasında değişim göstermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ