Gökhan Talay

2024 Gelin Ayakkabısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
250 TL
Her Şey Dahil Paket
500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Deri ayakkabı boya / bakım
Hazır Model
Kişiselleştirme
Süet ayakkabı boya / bakım
Tadilat hizmeti

Gökhan Talay Hakkında

Gökhan Talay İzmir Bornova merkezli çalışmalarını devam ettiren ancak tüm Türkiye’ye hizmet sunan bir gelin ayakkabısı firması. Firma kurulduğu günden bu yana sürekli değişim, gelişim ve inovasyon içerisinde büyüyerek müşteri portföyünü oldukça genişletmiş ve özellikle kadınlardan artı puanları toplamış durumda. 250 TL’den başlayan fiyatları ve firma hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Gökhan Talay Özellikleri

Gökhan Talay Gerek günlük kullanıma uygun ayakkabı modellerinde gerekse de abiye ve gelinlik ayakkabılarında son derece geniş bir çeşit yelpazesine sahip. Hemen her zevke hitap eden ayakkabı modelleri ile seri üretim üzerine yoğun bir mesafe kat etmiş durumda. Seri üretim kanalına yüklenen ve bu konuda profesyonelleşen firma kişi özel tasarımlardan ziyade her zevke ve stile hitap eden modelleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Bu konuda oldukça başarılı işlere de imza atmayı başarmış durumda.

Gökhan Talay Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Her markanın kendi fiyat politikasını oluşturduğu aşikar. Ayakkabı da şıklık ve zarafet olduğu kadar kalite ve rahatlık da oldukça önemli. Maliyet belirlemede ise kullanılan malzemenin önemi çok fazla. Gökhan Talay kaliteden ödün vermeden şıklık, rahatlığı da beraberinde getiriyor. Firma fiyat politikasına da baktığımızda muadili olarak bilinen bir çok firmaya göre çok daha uygun fiyatlarla hizmet sunduğunu görüyoruz.

250 TL’den başlayan fiyatları, seçtiğiniz ayakkabı modeline göre değişkenlik gösterebiliyor. Özel tasarım ayakkabılar, hazır modellere göre biraz daha yüksek fiyat seçeneklerinde sunulabiliyor. Hemen her bütçeye hitap eden Gökhan Talay ayakkabılarında senin de bütçene uygun modeli bulabileceğinden şüphemiz yok.

Nerededir?

Gökhan Talay İzmir Bornova’da hizmet sunan bir firma. İzmirliler gerek toplu taşıma araçları gerekse de özel araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Otobüsün yanı sıra metro da kullanılabilir. Ancak firma zaten online satışları ile oldukça popüler ve online satışlarda müşteri memnuniyetleri oldukça yüksek.

Abiye ve gelinlik ayakkabısı da dahil hemen her çeşit ve stile hitap eden model ve tasarımları bulmak mümkün. Firmanın internet sitesine girerek geniş model skalasını görme fırsatını hemen yakalayabilirsin. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsin. Açık adresi ise şöyle;

Egemenlik, Işıkkent Köprüsü No:13, 35070 Bornova / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Abiye ayakkabı, kına ayakkabısı, terlik gibi hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'ye hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gökhan Talay
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ