Göl Seyir İncek Kır Bahçesi ve Havuz Başı

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
800
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
800
max
Havuz Başı Davet Alanı
50
min
|
800
max

Olanaklar

Ek süslemeler

Göl Seyir İncek Kır Bahçesi ve Havuz Başı Hakkında

Ankara Gölbaşı lokasyonunda bulunan Göl Seyir İncek Kır Bahçesi, çiftlerin hayallerine ortak oluyor. En güzel akşamlara ev sahipliği yapan mekan, Ankara’da popülerliğini koruyor. Göl Seyir’in kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Göl Seyir İncek Kır Bahçesi hakkında daha detaylı bilgi içeriğimizin devamında seni bekliyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Açık ve kapalı davet alanına sahip olan mekan her zevke hitap ediyor. Kır bahçesi, 800 konuk ağırlayabiliyor. 50 kişi kapasiteli kapalı alanı ise mikro davetlere ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesinde nikah için özel alan bulunan mekan, modern anlamda bir düğünün öncüleri arasında yer alıyor.

100 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti de konukların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Mekanda hafta sonları 300 kişinin altında etkinlik kabul edilmiyor.

Sunulan Hizmetler

Mekanın temin ettiği organizasyon danışmanı, düğünün planlanması aşamasında sana yardımcı oluyor. Süslemeler, dekorasyon, masa düzeni gibi konular her daim senin kontrolünden geçiyor. Normal menüye ek olarak vegan ve vejetaryen menü seçenekleri sunan Göl Seyir, düğün öncesinde menü tadım ve değişiklik şansı veriyor.

“Müziksiz düğün olmaz.” diyen mekan, profesyonel bir DJ ve orkestra ile anlaşıyor. Ekibin çaldığı hit parçalarla eğlence gece boyunca kesintisiz devam ediyor. Bu muhteşem akşamı hayatın boyunca her an hatırlayabilmek ister misin? Mekanın temin ettiği profesyonel çekim ekibi ile bu mümkün. En özel anları video ve fotoğraf formatında kayıt altına alınıp senin için saklanıyor. Peki Göl Seyir İncek sadece kır düğünü mü organize ediyor? Tabi ki hayır. Kına, nişan, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler ve daha pek çok organizasyonda hizmet veriyor.

Göl Seyir İncek Kır Bahçesi ve Havuz Başı Fiyatları

Fiyatları kişi başı olarak belirleyen Göl Seyir İncek; yemekli, yemeksiz ve kokteylli organizasyonlar düzenliyor. Kır düğünü fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu ise 50 TL oluyor. Çiftlere pek çok olanak sunan kır bahçesi fiyatları aldığın hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Göl Seyir İncek hakkında daha detaylı bilgi almak istersen “Ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsin.

Göl Seyir İncek Kır Bahçesi ve Havuz Başı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Göl Seyir, Ankara ilinin Gölbaşı ilçesinde ve İncek mevkiinde konumlanıyor. Kır bahçesine 192, 194, 196 ve 197 numaralı halk otobüsleri ile ulaşım sağlanıyor. Açık adresi ise şu şekilde: İncek, Turgut Özal Blv. No:49, 06830 Gölbaşı/Ankara.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ