Görkemli Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Şehir dışı hizmeti
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Tema / konsept tasarımı
Canlı çiçek temini

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Dilek feneri
Nikah alanı

Görkemli Organizasyon Hakkında

Belki de hayalindeki düğün mekanını buldun fakat daha farklı bir organizasyon hayal ediyorsun… O halde sana Ankara ve diğer şehirlerde hizmet veren Görkemli Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Bir düğün bünyesinde gerekecek her türlü detayı senin için planlayan bu ekip işini oldukça iyi yapıyor. Sundukları paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Bu firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunduğu fiyat tekliflerinden haberdar olmak için ”Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli.

Hizmet Yelpazesi

Görkemli Organizasyon bünyesinde düğün mekanının tasarımından genel düğün organizasyonunudaki her türlü sürece kadar kapsamlı bir hizmet sunuyorlar. Bu hizmetler catering hizmetinden ışık düzenlemesine; nikah şekerinden davetiyeye kadar uzanıyor. Ayrıca yalnızca Ankara sınırlarında çalışmakla kalmıyor, çağırdığın yere şehir dışı olsa dahi geliyorlar.

Görkemli Organizasyon Düğün Organizasyonu & Paketleri

Dekorasyon ve masa süsleme, canlı çiçek temini ve konsept tasarım hizmetleri ile mekanı harika bir hale getiriyorlar. Organizasyon danışmanlığı hizmeti ve sayesinde düğünün öncesinde bir planlama toplantısıyla her şeyi kararlaştırabiliyorsun. Organizasyon sorumlusu da tüm bu süreçleri sıkı şekilde takip ediyor.

Başlangıç paketi dahilinde konsept ve tema düzenlemelerinin yanı sıra demo masa hizmeti sunuluyor. Her şey dahil paket kapsamında ise davetiye, müzik, fotoğraf ve video çekim hizmetleri ve sahne düzenleme gibi daha kapsamlı bir hizmet söz konusu. Bu paketler daha farklı seçeneklerle de şekillendirilebilmekte.

Gereken her türlü teknik ekipman ve dekoratif detay düğün organizasyonu için profesyonel ekip tarafından özenle tedarik ediliyor. Gelin yolu ve nikah alanı düzenlendiği gibi gelin tagı ve dilek feneri gibi hoş detaylar da göz önünde bulunduruluyor.

Görkemli Organizasyon Düğün Organizasyonu Fiyatları

Kişisel istekler doğrultusunda daha da farklı olarak şekillendirilebilen paket seçenekleri arasında başlangıç ve her şey dahil paketler söz konusu. Başlangıç paketi fiyatı 1000 TL iken her şey dahil paket fiyatı 1500 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Görkemli Organizasyon Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara’nın Mamak bölgesinde ofisi bulunan bu düğün organizasyon firması ile internet kanalları ya da telefon vasıtasıyla kolaylıkla iletişime geçebilirsin. Toplu taşıma ile ulaşımda otobüs seçeneklerin 339-7, 367 numaralı otobüsler iken, Başkentray’ı da tercih edebilirsin. Özel aracınla gidecek olursan açık adresleri şu şekilde:

“Tuzluçayır Mah. Natoyolu Cd. No: 7/A Mamak / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme pakete dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Çiçek, davetiye, dekor, dj, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı ve süslemedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çIçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel konsept, gelin yolu, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yasemin Seyhan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ