Grup Turkuaz

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
20.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Grup Turkuaz Hakkında

Dillere destan bir eğlence ile dünyaevine girmeye ne dersin? Cevabın “evet” ise sana bir önerimiz olacak: Grup Turkuaz. Düğün orkestrası merkez ofisi, İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alıyor. Unutulmaz dakikalar geçirmen için özveri ile çalışan ekip, sana hayallerini gerçekleştirmeyi vadediyor. Fiyatları ise, 10000 TL’den başlıyor. Grup hakkında daha detaylı bilgi almak için içeriğimize göz atmalısın.

Hizmetleri

Düğünleri festivale çevirecek tecrübesi ile Grup Turkuaz ve orkestrası, dinamik ve profesyonel ekibiyle seni bekliyor. Sadece düğününde değil tüm özel günlerinde başarılı ekibi tercih edebilirsin. Sunduğu geniş hizmet yelpazesi sayesinde de, çiftler tarafından oldukça tercih ediliyor.

Grup Turkuaz çiftler için geniş bir repertuar hazırlıyor. Latin, nostalji ve oyun havalarının yanı sıra; rock ve jazz seçenekleri de bulunmaktadır. Hem Türkçe hem de İngilizce şarkılarla gönlünce eğlenebileceksin. Müzik grubu ile ilgili daha fazla bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi kullanabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Uzun yıllar hatırlanacak bir düğün istiyorsan doğru yerdesin. Grup Turkuaz seninle etkinlik öncesi bir ön görüşme yaparak talep ettiğin istekleri öğreniyor. Her şeyin senin istediğin gibi ilerleyeceği harika bir eğlence organize ediyor. Onlar için önemli olan, seni ve konuklarını memnun edebilmek.

Grup Turkuaz, kaliteli ses ve sahne ekipmanları kullanıyor. Seni eğlendirirken aynı zamanda kendileri de eğleniyor. Düğününden saatler önce davetin yapılacağı mekana gelerek hazırlıklarını yapıyor, ses provaları alıyor. Firma ile en özel gününü daha da güzelleştirmek istersen en az 5 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Grup Turkuaz Düğün Orkestrası Fiyatları

Firmanın fiyatları; seçeceğin etkinlik türüne, müzisyen sayısına ve performans süresine göre değişiyor. Eğer başlangıç paketini seçersen, fiyatları 10000 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette ise fiyatlar, 20000 TL’den başlıyor.

Güncel paket fiyatlarını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Grup Turkuaz Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İstanbul ilinin Beşiktaş semtindeki merkez ofisinde seni görüşmeye bekliyor. Şehir merkezinde yer alması nedeniyle, ulaşım açısından çiftlere kolaylık sağlıyor. Firma ile görüşmek için gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. M2 metro istasyonu, SRY-16 minibüsü veya 26B, 251, 27T ve 30M numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşım sağlayabilmen mümkün.

Özel aracınla gitmek istersen de açık adresi şöyledir: Gönenoğlu Sok. Yeşim Apt. No: 4/1 Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Orkestra, ses ve sahne ekipmanları, kişiye özel müzik listesi oluşturma gibi hizmetler başlangıç paketinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Düğün öncesi planlama toplantısı ve şehir dışı hizmet alma seçeneği her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kaliteli ses ve sahne ekipmanları temini, kişiye özel müzik listesi ve şehir dışı hizmeti gibi birçok avantaj sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Parti ve davetler, kına gecesi ve nikah merasimi, nişan ve söz organizasyonları, doğum günü ve sünnet düğünü gibi tüm etkinliklerinde sahne alabilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Grup Turkuaz ile düğün orkestrası için en az 5 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Düğün orkestrası, İstanbul'un Beşiktaş semtinde konumlanıyor. Tüm Türkiye'de hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ