Gül Sultan Yalısı

2024 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
250 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
300
max
Otopark
500

Olanaklar

Karşılama Kokteyli
Düğün Pastası
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Gül Sultan Yalısı Hakkında

İstanbul, Üsküdar konumunda bulunan Gül Sultan Yalısı; mimarisi ve profesyonel hizmet kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Düğün fiyatları 200 TL’den başlayan tarihi mekan, DüğünYardımcısı.com’a özel birçok kampanya da barındırıyor.

Gül Sultan Yalısı’nın yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel teklifleri görüntülemek veya sorgulamak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Organizasyon Yelpazesi

Gül Sultan Yalısı; düğün, sünnet düğünü, söz, nişan, kına gecesi ve mezuniyet partisi organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Baby shower, doğum günü, yılbaşı partisi gibi kutlamalar da düzenlenmektedir.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Gül Sultan Yalısı’nın açık davet alanı 350 kişilik ziyafet bahçesi, 110 kişilik terası, 180 kişilik kapalı davet salonu bulunmaktadır. Ayrıca 7 ayrı VIP odası ile birlikte 120 kişi kapasiteli restoranı bulunmaktadır.

After party için ayrı bir alana sahip olan mekanda 500 araç kapasiteli otopark alanı da mevcuttur. Vale hizmeti sayesinde park ettiğin aracını düşünmene gerek kalmadan dilediğince eğlenebilirsin.

Tarihi Düğün Mekanı & Düğün Organizasyonu

Burada hayata geçirilen organizasyonlar yemekli, kokteyl, after party, ve leziz ikramlıklar eşliğinde farklı konseptlerde düzenlenebilmektedir. Gül Sultan Yalısı, sahip olduğu pembe rengini tamamlayacak şekilde beyaz ve pembenin romantik uyumuna sahip dekoratif öğeler ile düzenlenmiştir.

Uçuk pembe tüller ile süslenmiş beyaz napolyon sandalyeler, saten masa örtüleri ve taze güller ile süslenen mekandır. Ayrıca bezeli şık masa süslemeleri yalının zarif ruhunu tamamlar

Gül Sultan Yalısı Tarihi Düğün Mekanı Fiyatları

Gül Sultan Yalısı’nda tarihi düğün fiyatları 200 TL ile 300 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Hafta içi yapılacak yemekli düğün organizasyonu için kişi başı fiyatları 250 TL olarak önümüze çıkıyor. Hafta sonu için ise bu fiyat 300 TL.

Kokteylli düğün organizasyonu için ise rakamlar 200 TL ile 250 TL civarında belirleniyor. Gül Sultan Yalısı’nın düğün fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Gül Sultan Yalısı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Mekana şehrin tüm noktalarından günün her saatinde kişisel araçlar ve toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Yalıboyu Durağına sadece 3 dakika yürüme mesafesinde yer alan mekana özel araç ile ulaşım da oldukça rahattır.

Beylerbeyi Mevkii, Yalıboyu Caddesi, No:36, Üsküdar / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; düğün pastası, mekan süsleme ve giydirme, ışıklandırma ve sahne hizmetleri, servis elemanları yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; catering hizmeti, organizasyon sorumlusu, DJ ve müzik grubu temini, menü tadımı ve menüde değişim imkanı gibi hizmetler bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına merasimi, kurumsal etkinlik ve açılışlar, davet ve toplantılar, doğum günü ve mezuniyet töreni gibi özel ve resmi organizasyonlara kapılarını açıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Gül Sultan Yalısı ile düğünün için en az 2 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Tarihi düğün mekanı, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı gibi avantajlar sunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Her iki hizmette saat 00:00'a kadar devam ediyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından çekim hizmeti alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ