Gülşah Gencer

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Gülşah Gencer Hakkında

İşini severek yapan Gülşah Gencer yıllar geçsede tebessümle bakacağın fotoğraflarını çekebilir. İstanbul Şişli semtinde hizmet sunan düğün fotoğrafçısı, talebin doğrultusunda çekimleri şehir dışında da gerçekleştirebilir. Geniş hizmet yelpazesi ve kaliteli hizmeti 3000 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatları ile sunuyor.

Hizmetler & Avantajlar

Gülşah Gencer ile hayalindeki resimlere kavuşman mümkün. Sana ülke içinde istediğin yeri seçme şansı sunuyor. Sen nereyi istersen seninle birlikte gelip şahane fotoğraflarını çekiyor. Çekim planlamalarını seninle birlikte gerçekleştiriyor.

Birlikte alacağınız kararlar doğrultusunda ortaya tamamen sana özel hazırlanmış çekim planlamaları çıkıyor. İstediğin özel bir poz varsa bunu konuşmak için çekim gününü beklemene gerek kalmıyor.

Birçok alanda sana hizmet sunacak olan Gülşah Gencer’e, bütün özel günlerin için çekim yaptırabilirsin. Firma; doğum fotoğrafı, doğum günü fotoğrafı gibi birçok etkinliklerinde de yer almak için sabırsızlanıyor.

Dış Çekim Olanakları

Gülşah Gencer, senin için birçok konseptte fotoğraf çekim imkanı sunuyor. Dış çekim düğün fotoğrafçılığında tema olarak en çok tercih edilen çekimler; save the date ve trashday.

Dilersen düğün tarihini duyuracağın çekimleri, dilersen de düğün sonrası çekim hizmeti alabilirsin. Düğününden sana kalacak hatıralar daha canlı olsun istersen video da hazırlatabilirsin.

Görsellerinin arka planına doğayı almak harika bir atmosfer yaratacaktır. Video kliplerinden senin için düğün belgeseli ya da düğün hikayesi oluşturma imkanı da bulunuyor.

Gülşah Gencer Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim düğün fotoğrafçılığında bütün imkanları seni mutlu etmek için harcayan Gülşah Gencer, fiyat konusunda da seni mutlu etmeye kararlı. Başlangıç paketini tercih etmek istersen fiyatı, 3000 TL. İçerik olarak sana daha fazla hizmet sunan paketler de mevcut. Her şey dahil paketlerden yararlanmayı düşünüyorsan fiyatı 5000 TL’den başlıyor.

Güncel fiyatlar, kampanyalar ve sana özel ayrıcalıklardan haberdar olmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Gülşah Gencer Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Gülşah Gencer, İstanbul Şişli konumunda yer almaktadır. İstanbul’un kalbinde yer alan stüdyoya ulaşım oldukça rahat. Dilersen toplu taşımayla dilersen de özel aracınla kolaylıkla ulaşabilirsin. M2 metro istasyonu, 30A, 30M, 55T, 72T ve 92T numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Kendine yol haritası çizebilmen için, işte sana açık adresi:

“Harbiye, Maçka Caddesi. No: 34367 Şişli / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içeriğinde; ekip temini, dış çekim öncesi toplantı ve fotoğrafların orijinal teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriği hakkında bilgi almak istersen danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kaliteli resimlere imza atan düğün fotoğrafçısı sadece İstanbul içerisinde değil şehir dışında da çekim hizmeti sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekimi, nişan çekimi, katalog çekimi, doğum çekimi, düğün belgeseli, doğum günü çekimleri, mezuniyet çekimi, düğün belgeseli ve stüdyoda çekim hizmetleri veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Gülşah Gencer ile çekim için en az 3 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Şişli semtinde konumlanan firma, talep edilirse farklı şehirlerde de çekim yapabiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Senin için birçok konsept ve temada çekim yapabilir. En popüler temalar arasında save the date ve trashday çekimlerini sayabiliriz.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğrafların en geç 1 ay içerisinde teslim edilecektir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ