Gülşan Düğün Salonu

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
15.000 TL
20.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
350
min
|
600
max
Otopark
200

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Kolonsuz salon
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Çekimlerin orijinal teslimi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kına tahtı kiralama

Gülşan Düğün Salonu Hakkında

Gülşan Düğün Salonu, yıllardır hayal ettiğin muhteşem geceye uzanan bu süreçte alanında deneyimli organizasyon ekibi ile her an yanında olmaya devam ediyor. Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet veren salon, 600 davetli ağırlayabilen geniş kapasitesi ile de rağbet görüyor. Kişi başı 100 TL’den başlayan düğün fiyatları ve mekan ayrıntıları ile ilgili detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin.

Gülşan Düğün Salonu Kapasitesi

Salon kolonsuz ve yüksek tavan tasarımlı davet alanında 600 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Düğün salonu özel aracı ile gelen misafirlerin için 200 araç kapasiteli otopark alanıyla da hizmet veriyor. Sana da sevdiklerinle bir arada mutluluğunu yaşamak ve paylaşmak kalıyor.

Sincan Gülşan Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda düzenlenen yemekli davetler için belirlenen kişi başı fiyatları hafta içi 100 TL, hafta sonu ise 150 TL’den başlıyor. Mekan yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları ile ilgili bilgi almak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonumuzu doldurabilirsin. 

Hizmet Yelpazesi

Mekan yönetimi tarafından; nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet törenleri gibi birçok alanda hizmet sunuluyor. Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı konsept seçeneği sunan Gülşan Düğün Salonu, olanakları ile de memnuniyet sağlıyor. 

Konsepte uyum sağlayacak renk seçenekleri ile dizayn edilen mekan, masa ve sandalyeler giydirilerek süsleniyor. Tüm ışıklandırma ve ses sistemleri altyapıya uygun şekilde geliştirilerek sunuluyor. 

Salonda düzenlenen yemekli davetlerde menüler usta aşçılar tarafından zengin seçeneklerle hazırlanıyor. Dilersen her damak tadına uyum sağlayacak şekilde hazırlanan bu menülerde değişiklikler yapabilmen mümkün oluyor. Servis hizmetleri saat 23:00’a kadar sürüyor. Saat 24:00’a kadar sunulan müzik hizmetinin eşlik ettiği eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Salon Gülşan’a pek çok merkezi noktadan toplu taşıma ile ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Gökçek Mahallesi, 365. Sokak, No:1 Sincan / Törekent / Ankara.

Gülşan Düğün Salonu, yıllardır hayal ettiğin muhteşem geceye uzanan bu süreçte alanında deneyimli organizasyon ekibi ile her an yanında olmaya devam ediyor...">

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Düğün, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Uğur Şanver
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ