Hail Mary

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Hazır model

Hail Mary Hakkında

Hail Mary, adını İzmir, Konak bölgesinde oldukça duyurmuş bir moda evi. Toptan satış hizmeti de veren bu perakende firma, özel sipariş üzerine de gelinlik üretebiliyor. Envai çeşit gelinliğin yer aldığı mağazanın fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma hakkındaki tüm ayrıntılar aşağıda seni bekliyor.

Hizmetleri & Olanakları

Seçeceğin gelinlik, hayatının belki de en önemli kıyafeti olacak . Hail Mary, hazır modellere ne kadar ağırlık verse de özel siparişlerle de sana hizmet veriyor. Hazır bir gelinlik modeli beğendin fakat bedeni sana uymadı. Sakın üzüntüye kapılma. Mağazanın yetenekli terzileri senin için var. Üzerine tam oturan bir gelinlikle en özel gününde kendini çok iyi hissedeceksin.

Mağazanın prova imkanı da mevcut. Hayallerindeki gelinliğe sahip olana  kadar ve model tam olarak içine sinene kadar prova talep etme şansın bulunuyor.

Hail Mary Gelinlik Modelleri

Modaevi, her şeyi senin benzersiz zevkine bırakıyor. Model konusunda uçabildiğin kadar uç, bu benzersiz moda evi seni mutlaka yakalayacak.
Bu mağazada; A kesimden balık kesime, dantelden inciye, ihtişamlı taşlardan eşsiz boncuklara kadar her şey senin zevkine sunuluyor. Yeter ki bir model ruhuna dokunsun.

Hail Mary yelpazesinde bulunan gelinlik modelleri için daha fazla bilgi edinmek istersen ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile iletişime geçebilirsin.

Hail Mary İzmir Gelinlik Fiyatları

Sonu gelmez modeller zincirine sahip olan bu marka aynı zamanda her gelir grubuna uygun fiyat listesi ile de ilgi odağı. Hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel siparişlerde alan moda evinin fiyatları, seçeceğin gelinliğin özelliklerine göre değişim gösteriyor. Ortalama hazır model fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Mağaza kapsamındaki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına çıkacak formu doldurduğunda indirimli fiyatlardan anında haberdar olma şansını kaçırmamanı öneriyoruz.

Hail Mary Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmanın avantajlarına ek olarak merkezi konumu da dikkat çekiyor. İzmir, Konak konumunda bulunan modaevine ulaşım oldukça basit. Toplu taşıma tercih edeceksen 202 ve 254 numaralı otobüsleri tercih edebilirsin. Ayrıca tren, metro ve vapur seçeneklerini de kullanabilirsin. Firmanın açık adresi şu şekilde;

“Akdeniz Mahallesi, No:53/A, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

kişiye özel tasarım, prova imkanı ve aksesuar tasarımı hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve kına kıyafeti tasarımları da yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlik gününden en az 2 hafta önce mağaza ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ